Braun PL 5124 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Braun PL 5124 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1417.11 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Depilator IPL BRAUN PL5124 DARMOWY TRANSPORT
1417.11
ELECTRO.pl
Depilator IPL BRAUN 5124
1698.00
Media Expert
Depilator IPL BRAUN PL5124
1699.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Braun
Kategoria:Depilatory
Regulacja prędkości tak
Nasadka masująca nie
Rodzaj zasilania sieciowe
Kolor biały, złoty

Opis

Braun Silk·expert Pro 5 Najbezpieczniejszy, najszybszy i najwydajniejszy depilator IPL trwale eliminujący widoczne włosy***. Rekomendowany przez Skin Health Alliance. Urządzenie uzyskało akredytację, jako bezpieczne dla skóry, wiodącej, międzynarodowej organizacji współpracującej z dermatologami i naukowcami.

Najbezpieczniejsze urządzenie IPL dzięki technologii SensoAdaptTM*. Barwa skóry nie jest taki sam ma całym ciele, dlatego czujka SensoAdapt TM (z ochroną przed UV) poprzez cały czas odczytuje koloryt skóry i dostosowuje intensywność światła, żeby zapewnić bezpieczne, sprawne i trwałe eliminowanie widocznych włosków.

* Z tej samej technologii korzysta Cyden. Dwukrotnie szybsze zabiegi Ci trzeba tylko 5 minut, aby wydepilować obie nogi przy najniższej mocy działania urządzenia. W trybie płynnym urządzenie emituje więcej impulsów, co przyspiesza zabieg i jest idealnym rozwiązaniem w sytuacji wielkich obszarów ciała.

Tryb punktowy gwarantuje bardziej skrupulatne działanie na mniejszych i wrażliwych obszarach. Precyzja i delikatność dla skóry precyzyjna głowica upraszcza depilację mniejszych lub trudniejszych obszarów, takich jak twarz, okolice bikini i pachy.

Ustawienie delikatne i bardzo delikatne jest znakomite do depilacji wrażliwych miejsc poprzez osoby początkujące. 400 000 impulsów. 10 stopni intensywności. 400 000 impulsów (+30% w porównaniu z poprzednim Silk·expert 5) starczy na 22 lata zabiegów.

Dzięki trzem poziomom intensywności, urządzenie dostosowuje światło do odcienia skóry. Planuj i obserwuj swoje zabiegi Aplikacja Braun Silk·expert Pro działa instynktownie i śledzi postępy, żeby zapewnić doskonałe rezultaty zabiegów.

prezentuje w dodatku, w jaki sposób działa czujka odcienia skóry SensoAdapt TM. Zobacz, czy IPL jest odpowiedni dla Ciebie: IPL działa najskuteczniej u osób o jasnej i średniej karnacji z włosami w kolorze od naturalnego blondu po ciemny brąz i czerń.

IPL działa najmniej produktywnie na włosach nad wyraz jasnych, rudych, siwych albo białych w związku z mniejszą ilością pochłaniającej światło melaniny....