Braun PL 5124 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Braun PL 5124 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1859.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
BRAUN Depilator Silk-expert Pro 5 IPL PL5124 czujnik SensoAdapt™, precyzyjna nasadka + maszynka Venus Smooth
1859.00
Neonet.pl
BRAUN depilator damski Silk-expert Pro 5 PL5124 IPL
1905.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Braun
Kategoria:Depilatory
Regulacja prędkości tak
Nasadka masująca nie
Rodzaj zasilania sieciowe
Kolor biały, złoty

Opis

Braun Silk-expert 5 IPL -- trwałe usunięcie widocznych włosów na twarzy i ciele we własnym domu Braun Silk-expert 5 IPL. Trwałe usunięcie widocznych włosów dzięki jedynej technice IPL, która automatycznie dopasowuje się do kolorytu skóry.

400 000 impulsów 400 000 błysków wystarcza na 15 lat zabiegów na całe ciało. Inteligentny czujka kolorytu skóry SensoAdapt(TM) barwa skóry nie jest jednorodny - różni się w zależności od obszaru ciała.

unikatowy czujka kolorytu skóry SensoAdapt(TM) bezustannie - 80 razy na sekundę - odczytuje barwa skóry i samoczynnie dostosowuje do niego intensywność światła, co przekłada się na maksymalną produktywność i bezpieczeństwo.

Najszybszy depilator IPL. Dwa razy szybszy niżeli dotychczas. Depilacja obu nóg w zaledwie 5 minut przy najniższej mocy działania urządzenia. W trybie płynnym urządzenie emituje więcej impulsów, co przyspiesza zabieg i jest idealnym rozwiązaniem w sytuacji wielkich obszarów ciała.

Tryb punktowy gwarantuje bardziej skrupulatne działanie na mniejszych i wrażliwych obszarach. Precyzja i delikatność dla skóry precyzyjna głowica upraszcza depilację mniejszych lub trudniejszych obszarów, takich jak twarz, okolice bikini i pachy.

Ustawienie delikatne i bardzo delikatne jest znakomite do depilacji wrażliwych miejsc poprzez osoby początkujące. 400 000 impulsów. 10 stopni intensywności. 400 000 impulsów (+30% w porównaniu z poprzednim Silk.expert 5) starczy na 22 lata zabiegów.

Dzięki dziesięciu poziomom intensywności, urządzenie dostosowuje światło do odcienia skóry. Planuj i obserwuj swoje zabiegi Aplikacja Braun Silk.expert Pro działa instynktownie i śledzi postępy, żeby zapewnić doskonałe rezultaty zabiegów.

prezentuje w dodatku, w jaki sposób działa czujka odcienia skóry SensoAdaptTM zobacz, czy IPL jest odpowiedni dla Ciebie: IPL działa najskuteczniej u osób o jasnej i średniej karnacji, z włosami w kolorze od naturalnego blondu po ciemny brąz i czerń.

IPL działa najmniej produktywnie na włosach nad wyraz jasnych, rudych, siwych albo białych w związku z mniejszą ilością pochłaniającej światło melaniny. Parametry towaru inne: czujka kolorytu skóry SensoAdapt |

kolor: biało-złoty powierzchnia depilacji: nogi, okolice bikini, twarzy i pach rodzaj zasilania: sieciowe sposób depilacji: emisja światła pulsacyjnego wariant: IPL załączone wyposażenie: ładowarka żywotność lampy: 400000 błysków w komplecie: precyzyjna nasadka do miejsc wrażliwych, Saszetka premium do komfortowego przechowywania i transportu urządzenia, a także maszynka Venus do wstępnego usunięcia włosów