Braun SE 3420 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Braun SE 3420 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 179.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Braun Silk-epil 3 3-420
179.00
RTV EURO AGD
-1%
Braun Silk-epil 3 3-420
179.00
OleOle!
BRAUN Depilator SE3420
179.99
Neonet.pl

Parametry

Producent:Braun
Kategoria:Depilatory
Regulacja prędkości tak
Sposób depilacji pęsety
Nasadka masująca tak
Rodzaj zasilania sieciowe

Opis

Depilator BRAUN Silk-épil 3 3420 Legs&Body + Trymer BRAUN FG110 Depilator Braun Silk-epil 3 delikatne i bez problemu likwiduje włoski. Dzięki połączeniu kilku najnowszych technologi w dziedzinie depilacji urządzenie maksymalnie zwiększa komfort podczas depilacji i golenia.

Dzięki depilatorowi Braun 3 za każdym razem będziesz mogła cieszyć się gładką, a także wypielęgnowaną skórą przez długi czas. Rewelacyjne rozwiązanie dla wielu rodzajów skóry, rekomendowany poprzez dermatologów. Parametry depilatora BRAUN 3420: - System 20 par pęset z końcówkami Soft Lift dla delikatnej i długookresowej depilacji - Funkcja SmartLight - zaimplementowana dioda podświetli depilowaną powierzchnię - 2 prędkości pracy urządzenia pozwolą na dostosowanie urządzenia do własnych potrzeb - Depilator zasilany jest sieciowo Trymer do okolic bikini BRAUN FG110 Bikini Styler Silk-épil Bikini Styler.

Jest wyposażony w skrupulatną głowicę golącą, która pozwala łatwo i prędko uzyskać dokładne kształty. Co więcej, usuwa on i przycina zbędne włoski z brwi, okolic bikini i twarzy. Możesz zatem pozwolić sobie na kreatywność, nawet w najistotniej wrażliwych miejscach i bez podrażnień.

Trymer zasilany jest poprzez baterię AA znajdującą się w zestawie. W zestawie znajduje się: - Depilator BRAUN 3420 - Nasadka do depilacji - Trymer Braun Bikini Styler FG110 - Zasilacz - Szczoteczka do czyszczenia