Philips BRE 225 promocja 2021

Cena119.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Depilatory
Regulacja prędkości tak
Sposób depilacji pęsety
Nasadka masująca nie
Rodzaj zasilania sieciowe
Kolor biały

Opis

Depilator Philips BRE225/00 Satinelle Essential Kompaktowy depilator zasilany sieciowo. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Zasilanie sieciowo Przeznaczenie do nóg odcień biało-filetowy Kompaktowy rozmiar praktyczny uchwyt użyteczny, zakrzywiony uchwyt gwarantuje komfortową obsługę Zaokrąglony kształt znakomicie zawiera się w dłoni i zagwarantuje wygodne golenie.

na dodatek wspaniale wygląda! dokładny system depilacji eliminuje włoski wraz z cebulkami staranny system depilacji pozostawia skórę gładką i wolną od włosków przez sporo tygodni 2 ustawienia szybkości pozwalają wychwytywać zarówno cieńsze, jak i grubsze włosy 2 ustawienia szybkości pozwalają wychwytywać zarówno cieńsze, jak i grubsze włosy, co zapewnia bardziej spersonalizowane likwidowanie włosów.

Głowica depilująca z możliwością mycia zagwarantuje higieniczne i przystępne czyszczenie Depilator jest zaopatrzony w głowicę depilującą z możliwością mycia. Głowicę można odłączyć i wyczyścić pod bieżącą wodą, co upraszcza zachowanie higieny.

Akcesoria: Szczoteczka do czyszczenia łatwa obsługa: Uchwyt praktyczny Głowica depilująca z możliwością mycia skuteczność: System depilacji dokładny system depilacji Dyski depilujące Delikatne dyski depilujące