Philips BRE 710 promocja 2021

Cena329.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Depilatory
Regulacja prędkości tak

Opis

skrupulatna depilacja delikatna dla skóry
Depilator Philips z linii 8000 gwarantuje staranną, a jednocześnie delikatną depilację, dzięki czemu pozwala uzyskać gładkość dolnych partii obu nóg w zaledwie 10 minut. Ciesz się korzyściami wykraczającymi poza samą depilację dzięki dodatkowym akcesoriom

Delikatna depilacja gwarantuje gładką skórę do 4 tygodni
Depilator Philips z linii 8000 gwarantuje wydajną i delikatną depilację dzięki udoskonalonej pęsecie i ponad 70 000 ruchów chwytania włosków na minutę. Oznacza to, iż możesz równocześnie wydepilować większą powierzchnię i cieszyć się nadzwyczajną gładkością choćby do 4 tygodni. Wydepiluj dolne partie nóg w zaledwie 10 minut!

nad wyraz wielka głowica depilatora
wyjątkowo spora głowica depilatora depiluje obszerniejszą powierzchnię skóry przy każdym ruchu, co gwarantuje szybsze likwidowanie włosków.

Uchwyt o funkcjonalnym profilu
użyteczny, wyprofilowany uchwyt proste manewrowanie, zapewniając całkowitą kontrolę i pokaźniejszy zasięg. Możesz w naturalny i staranny sposób przesuwać urządzenie po całym ciele.

Bezprzewodowe użytkowanie na mokro i na sucho, pod prysznicem lub w wannie
Dzięki antypoślizgowemu uchwytowi idealnie nadaje się do użytkowania w kontakcie z wodą. Korzystanie pod prysznicem lub w wannie staje się jeszcze bardziej komfortowe i delikatne. Możliwość bezprzewodowego wykorzystywania gwarantuje dopełniającą wygodę.

unikatowa lampka upraszcza wychwycenie nieznacznych włosków
unikatowa lampka usprawnia wychwycenie niedużych włosków, co gwarantuje uzyskanie idealnych efektów depilacji na całym ciele.

Głowica goląca i nasadka do przycinania dokładne golenie
Głowica goląca zapewnia staranne i bardziej delikatne golenie rozmaitych obszarów ciała. Jest wyekwipowana w nasadkę do przycinania umożliwiającą stylizację włosów w okolicach bikini.

Nasadka do miejsc wrażliwych pozwala wyeliminować niechciane owłosienie
Nasadka do miejsc wrażliwych pozwala na depilację miejsc, które wymagają szczególnej delikatności, takich jak twarz, pachy i okolice bikini.

adekwatna nasadka kontaktowa gwarantuje maksymalny komfort
Opcjonalna słuszna nasadka kontaktowa zagwarantuje łatwą i istotnie komfortową depilację. Została zaprojektowana tak, by ograniczyć ciągnięcie i dyskomfort urządzenie delikatnie napina skórę na depilowanym obszarze, więc Ty nie musisz tego robić samodzielnie.

dołączone etui pozwala na przechowywanie wszystkiego w jednym miejscu.
ciekawe etui umożliwia przechowywanie wszelkiego w jednym miejscu.