Philips BRI 950 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Philips BRI 950 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
DEPILATOR PHILIPS BRI-950 IPL BRI950 LUMEA
1599.00
X-SKLEP.pl
PHILIPS Depilator IPL Lumea Prestige BRI950/00, 2 nasadki: ciało i twarz, czujnik SmartSkin
1699.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Depilatory
Regulacja prędkości tak
Sposób depilacji świetlna
Rodzaj zasilania sieciowe
Kolor różowy, biały

Opis

DEPILATOR PHILIPS BRI950/00 IPL

Stan: Nowy, w fabrycznym opakowaniu jak poniżej

Wystawiamy FV23%

 • Zmniejszenie ilości włosów na nogach o 78% (średnia) po 12 zabiegach, obiektywne badanie przeprowadzone na 48 kobietach w Holandii i Austrii
 • Do 92% mniej włosów po 3 zabiegach w przypadku przestrzegania harmonogramu zabiegów; wynik uzyskany na nogach, jednostkowe rezultaty mogą się różnić
 • Badanie przeprowadzone w Holandii i Austrii z udziałem 46 pań po 3 zabiegach na nogach i 2 zabiegach na twarzy
 • Z unikatowymi wyprofilowanymi nasadkami
 • Do stosowania na twarzy i ciele
 • Z czujnikiem SmartSkin
 • Zasilanie akumulatorowe i sieciowe

Specjalistyczna technologia IPL do używania w domu, opracowana we współpracy z dermatologami

Termin IPL to skrót oznaczający technikę intensywnego światła impulsowego (Intense Pulsed Light). Philips Lumea naświetla cebulki włosa delikatnymi impulsami światła, co stymuluje mieszek włosowy do przejścia w fazę spoczynku. W konsekwencji włosy naturalnie wypadają, a ich odrost zostaje zahamowany. Regularne powtarzanie zabiegu zagwarantuje, że skóra pozostanie gładka każdego dnia. Zabieg uniemożliwiający odrastaniu włosów jest bezpieczny i łagodny, choćby jeśli jest przeprowadzany na delikatnych częściach ciała. Urządzenie Philips Lumea zostało przetestowane w warunkach klinicznych i opracowane we współpracy z dermatologami, aby umożliwić łatwe i produktywne przeprowadzanie zabiegów w domowym zaciszu.

Sprawdzone bezpieczne i produktywne zabiegi

Obiektywne badania wykazały zmniejszenie ilości włosów o 92% już po 3 zabiegach. Pierwsze 4 zabiegi należy przeprowadzać co 2 tygodnie, a po tym czasie powinny już one przynieść pożądane rezultaty. Żeby utrzymać te rezultaty, starczy powtarzać zabiegi co 4 tygodnie. Po zaledwie 8 takich zabiegach można radować się gładką skórą przez 6 miesięcy.powiększyć, kliknij obraz w galerii u góry strony.

stosowne do zróżnicowanych typów skóry i włosów

Philips Lumea Prestige skuteczne działanie łatwe i bezpieczne wykorzystywanie w połączeniu z najróżniejszymi typami skóry i włosów. Sprawdza się w przypadku włosów o naturalnym odcieniu (ciemny blond, brąz, czarny) i zróżnicowanych odcieni skóry (od bardzo jasnej po ciemnobrązową). Podobnie jak w przypadku innych zabiegów IPL, urządzenia Philips Lumea nie można stosować w sytuacji włosów w kolorze białym, siwym, jasnym blond albo rudym i w przypadku bardzo ciemnej skóry. Wynika to z konieczności zachowania dużego kontrastu pomiędzy pigmentem włosów i skóry.

progresywne nasadki dostosowują zabiegi dla każdego obszaru ciała

przeróżne części ciała różnią się kształtem i typem włosów, dlatego każdy obszar wymaga odmiennego traktowania, aby zapewnić najlepsze rezultaty. Urządzenie Philips Lumea Prestige ma specjalnie wyprofilowane, zaawansowane nasadki do ciała (do nóg, ramion, brzucha) i twarzy (górna warga, podbródek). Każda innowacyjna nasadka różni się kształtem, wymiarem okienka i filtrem i po nałożeniu na urządzenie uruchamia program dla określonej części ciała. To połączenie przemyślanej konstrukcji i indywidualnie dobranych zabiegów efektywne i bezpieczne stosowanie urządzenia choćby na delikatnych i wrażliwych obszarach.

skrupulatna nasadka do twarzy z dodatkowym czerwonym filtrem dla pełnego bezpieczeństwa

ma specjalnie zaprojektowany, zaimplementowany filtr, a także znikome płaskie okienko o powierzchni 2 cm2, gwarantujące dokładne stosowanie na górnej wardze, podbródku i linii szczęki. 84% kobiet wyraża swoje zadowolenie ze zmniejszenia liczby włosów na twarzy.

duża nasadka do ciała o wyprofilowanej konstrukcji

Nasadka do ciała ma największe okienko (4,1 cm2), więc znakomicie sprawdza się w trakcie zabiegów na obfitych obszarach, takich jak nogi, ręce i brzuch. Wyprofilowana kompozycja przylega do ciała, zapewniając dobry kontakt urządzenia ze skórą. Po nałożeniu nasadki na urządzenie samoczynnie uruchamia się program specjalnie przypasowany do tych obszarów ciała. 83% pań wyraża swoje zadowolenie ze zmniejszenia liczby włosów na nogach.

Z czujnikiem SmartSkin

Philips Lumea Prestige pozwala na 5 ustawień energii oraz upraszcza wybór właściwego ustawienia dzięki czujnikowi SmartSkin. Detektor pozwala w każdej chwili dobrać ustawienie najkorzystniejsze dla danego odcienia skóry.

Działanie na zasilaniu sieciowym lub akumulatorowym

Urządzenie Philips Lumea Prestige działa jednocześnie na zasilaniu sieciowym, jak i akumulatorowym. W sytuacji użytkowania zabiegów na dużych obszarach, na przykład na nogach, zalecamy korzystanie z zasilania sieciowego, aby uniknąć konieczność przerywania zabiegu. Podczas użytkowania zabiegów na mniejszych albo trudno dostępnych obszarach, takich jak twarz, pachy czy okolica bikini, warto skorzystać z zasilania akumulatorowego, które zagwarantuje pokaźniejszą swobodę ruchu.

 • stan: nowy
 • producent: Philips
 • gwarancja: Gwarancja producenta 24 mies.
 • sposób depilacji: emisja światła pulsacyjnego
 • ilość błysków: 250000
 • załączone wyposażenie: pokrowiec
 • powierzchnia depilacji: ramiona, nogi, brzuch, okolice twarzy, podbródek, górna warga, linia szczęki, miejsca wrażliwe, pachy, okolice bikini
 • stopnie mocy: 5
 • dopełniające funkcje: detektor kolorytu skóry
 • kolor: biało-różowy
 • zaimplementowane technologie: IPL
 • rodzaj zasilania: sieciowe, akumulatorowe
 • kod producenta: BRI950/00