Philips BRI 953 promocja 2021

Cena1699.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Depilatory
Regulacja prędkości tak
Sposób depilacji świetlna
Rodzaj zasilania sieciowe
Kolor biały

Opis

92% redukcji owłosienia po 3 zabiegach**. Zadziwiające efekty Odsetek pań zadowolonych ze zmniejszenia ilości włosów* * Badanie przeprowadzone w Holandii i Austrii z udziałem 46 pań po 3 zabiegach pod pachami, w okolicy bikini i na nogach, a także 2 zabiegach na twarzy.

8 powodów, dla których warto wybrać urządzenie Philips Lumea Prestige długofalowy efekt: gładka skóra aż do 6 miesięcy* Szybka: czas zabiegu na obu łydkach to wyłącznie 8,5 min*** produktywna: do 92% redukcji owłosienia już po pierwszych 3 zabiegach** detektor SmartSkin: doradzi najkorzystniejsze ustawienie energiczności dla Ciebie nieszablonowe nasadki: zaprojektowane z myślą o różnych obszarach Twojego ciała (skrupulatna, twarz, ciało) Wygoda: zasilanie równocześnie sieciowe jak i bezprzewodowe Żywotność lampy do 20 lat****: brak ukrytych kosztów Bezpieczna: wytworzona we współpracy z dermatologami i ekspertami w dziedzinie skóry * Przy przestrzeganiu zalecanego harmonogramu zabiegów; średnia redukcja owłosienia po 12 zabiegach: 78% na łydkach, 64% na okolicach bikini, 65% na obszarach pod pachami; jednostkowe wyniki mogą się różnić.** Przy zasilaniu sieciowym; wskazanie czasu dla najwyższego ustawienia energii; przy przestrzeganiu harmonogramu zabiegów; mierzone na nogach po trzecim zabiegu; efekty mogą być zróżnicowane u rozmaitych osób.*** Przy zasilaniu sieciowym; wyodrębnionie czasu dla najwyższego ustawienia energii.**** Obliczono w sytuacji wykorzystywania na dolnej części nóg, w okolicach bikini, pod pachami i na twarzy; żywotność lampy nie zwiększa 2-letniej gwarancji firmy Philips.

Jak działa technika Philips Lumea? Urządzenie Philips Lumea kieruje finezyjne impulsy światła do cebulek włosów, przez co zapobiega ich odrastaniu. Obiektywne badania wykazały pokaźne zmniejszenie ilości włosów w ciągu zaledwie czterech zabiegów realizowanych co dwa tygodnie — dzięki nim skóra stała się gładsza.

Aby utrzymać te wyniki, starczy powtarzać zabiegi co 4–8 tygodni. Nasadka do twarzy.użyteczna i staranna zaimplementowany, ciemnoczerwony filtr gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Choćby, gdy zabieg jest przeprowadzany na tak wrażliwej skórze, jaką jest skóra twarzy.

Nasadka do okolic bikini i pod pachami znakomita do zabiegów, gdzie wymagana jest precyzja, a miejsca są wrażliwe. Nasadka pomoże polikwidować zbędne owłosienie z okolic bikini i pod pachami. Nasadka do ciała.

dopasowana- dla rewelacyjnych rezultatów Nasadka do ciała bardzo dobrze sprawdza się w przypadku depilacji dużych obszarów ciała, a pokaźne okienko sprawia, iż zabieg jest prędki i komfortowy. Komfortowe i proste wykorzystywanie - zobacz więcej Krok 1 Przed rozpoczęciem zabiegu należy zapewnić gładkość skóry.

Nogi możesz wydepilować używając maszynki, wosku albo depilatora. Później, gdy włoski przestają odrastać ten krok nie będzie już niezbędny. Krok 2 Wybierz najkorzystniejsze ustawienia dla swojegoodcienia skóry z czujnikiem SmartSkin.

Krok 3 Przyłóż urządzenie do skóry pod kątem 90º. Gdy włączy się wskaźnik gotowości, naciśnij przycisk błysku. Krok 4 Powoli przesuwaj urządzenie po skórze i wykonuj kolejne błyski. Staraj się wykonywać po jednym błysku na każdym fragmencie skóry.

Stosuj zasadę: jedno miejsce = jeden błysk. Poznaj bliżej Philips Lumea Prestige Czas trwania zabiegu.prędkość działania Philips Lumea Prestige to oszczędność czasu i wspaniałe efekty.Dzięki przeznaczonym nasadkom do poszczególnych partii ciała, depilacja jest jeszcze bardziej produktywna.

Obie łydkimożesz wydepilować w blisko 8,5 minuty*, a gładkie pachy uzyskasz w raptem 1,5 minuty*! * Przy zasilaniu sieciowym; wyszczególnionie czasu dla najwyższego ustawienia energii czujnik SmartSkin Urządzenie Philips Lumea jest wyekwipowane w czujnik SmartSkin.

Skorzystaj z niego, żeby dobrać jak najlepsze ustawienia dla Twojego odcienia skóry.Możesz także w razie zapotrzebowania dokonać manualnej korekty ustawień czujnika. "Czy Philips Lumea to artykuł dla mnie?" Philips Lumea Prestigejest dostosowany do najróżniejszych typów skóry i włosów.

Dzięki technologii IPL sprawdza się równocześnie w przypadku włosów o naturalnym kolorze (ciemny blond, brąz, czarny), a także skóry o najróżniejszej barwie (od nad wyraz jasnej po ciemno brązową). Niewskazane jest stosowanie urządzenia w sytuacji nad wyraz ciemnego odcienia skóry*, jak i włosów w odcieniu białym, siwym, jasnym blond i rudym.

* Mierzone na nogach, po początkowym etapie 4–5 zabiegów; efekty mogą być przeróżne u rozmaitych osób Tryby pracy: przystosuj je do swych potrzeb Ci potrzeba zastosować Philips Lumea albo użyć go jedynie na niewiele znaczącej powierzchni ciała? Żaden problem.

Dzięki trybom przesunięcia i błysku oraz przyłożenia i błysku, przystosujesz go do swoich potrzeb. Urządzenie jest także zaopatrzone w dwa tryby pracy zasilania. Można używać go równocześnie bezprzewodowo, jak i klasycznie - podłączając do gniazdka za pomocą kabla.

Co mówią o Philips Lumea Prestige inni? "Skóra po zabiegu jest w nieprzeciętnej kondycji, nie jest przesuszona, podrażniona i co najważniejsze w porównani do tradycyjnej depilacji odrastające włoski nie wrastają." Mama do sześcianu@mamadoszescianu Sma