Philips BRI 956 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Philips BRI 956 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
PHILIPS Depilator Lumea Prestige IPL BRI956/00 Ciało/Twarz/Pachy/Bikini
2199.00
Neonet.pl
Depilator PHILIPS Lumea Prestige IPL BRI956/00
2199.99
Media Expert

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Depilatory
Regulacja prędkości tak
Sposób depilacji świetlna
Rodzaj zasilania sieciowe
Kolor biały, różowy

Opis

towar Outlet-owy Powód przeceny: • ma uszkodzenia kosmetyczne: Uszkodzony zaczep jednej z końcówek. • Towar efektywny technicznie. • towar profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

Efekt gładziutkiej skóry choćby do 6 miesięcy* Aż do 92% mniej włosków już po 3 zabiegach** Bezpieczna i delikatna depilacjanawet w miejscach wrażliwych czujka SmartSkin - bezpieczna depilacja w domowych warunkach Nasadki dopasowane do wszystkich części ciała Aplikacja IPL ze spersonalizowanymi poradami Jak to działa? Z jedwabiście gładką skórą jesteś gotowa na wszystko, w każdej chwili!

zachwycający wygląd każdego dnia jest dzisiaj prostszy do osiągnięcia. Ci trzeba zaledwie 12 zabiegów, aby Twoja skóra pozostała gładka choćby przez 6 miesięcy*. 92% włosków mniej Urządzenie Philips Lumea działa produktywnie.

Już po trzecim zabiegu pozbędziesz się aż 92% włosków**. Bezpieczna i delikatna depilacja Została tworzona wspólnie z dermatologami, żeby zapewnić bezpieczną i delikatną depilację i efekt jedwabiście gładkiej skóry na dużo miesięcy.

Ci trzebatylko kilku minut Depilacja przy pomocy Philips Lumea jest nie tylko sprawna, lecz co równie ważne, trwa nad wyraz krótko. Zabieg na obie łydki trwa tylko 8,5 minuty***, a gładkie pachy zyskasz w zaledwie 1,5 minuty.

sensor SmartSkin Urządzenie zaopatrzone jest w czujka SmartSkin, który namierza barwa skóry, upraszczając Ci dobór poziomu intensywności zabiegu. W razie potrzeby, możesz także dokonać manualnej korekty ustawień czujnika.

Poznaj nasadki Nasadka do okolic bikini produkowana z myślą o grubszych włoskach Dodatkowy przezroczysty filtr zagwarantuje higienę i delikatność zabiegu.Dzięki mniejszemu okienku (3 cm2) nasadka skupia tę samą wiązkę światła na mniejszej powierzchni, efektywniej oddziałując na grubsze włoski okolic bikini.

Nasadka do ciała Szybka depilacja obfitych obszarów nieprzeciętnie sprawdza się w przypadku depilacji wielkich obszarów ciała (np. Nóg).obszerne okienko (4.1 cm2) pokrywa większą powierzchnię, a wklęsła kompozycja lepiej dostosowuje się do ciała.

dzięki czemu zabieg jest szybki i wygodny. Nasadka do pach Wypukła, świetnie przylegająca Mniejsze okienko (3 cm2), a także wypukły kształt zostały zaprojektowane z myślą o delikatnych obszarach pod pachami.

Nasadka do twarzy Podwójny filtr, pełne bezpieczeństwo Ciemnoczerwony filtr stanowi dodatkową ochronę dla delikatnej skóry twarzy.Płaskie okienko (2 cm2) pasuje do skrupulatnej depilacji obszaru nad górną wargą, w okolicy podbródka i linii szczęki.

Delikatna i skuteczna depilacja twarzy. AplikacjaPhilips Lumea IPL na smartfona Ściągnij aplikację Philips Lumea IPL na swój smartfon. Pomoże Ci stworzyć spersonalizowany harmonogram depilacji dla każdego obszaru ciała.

Przypomni Ci, kiedy powinnaś wykonać kolejny zabieg na daną część ciała oraz wyświetli porady, jak osiągnąć gładką skórę na dłużej. Porównanie produktów BRI956/0...