Philips BRP 545 promocja 2021

Cena499.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Depilatory
Regulacja prędkości tak
Kolor biały, różowy

Opis

Depilator do użytku na sucho i na mokro

Nasza najszybsza depilacja choćby najdrobniejszych włosków
Nasz najszybszy depilator jest zaopatrzony w wyjątkowe dyski ceramiczne, które obracają się jeszcze szybciej i chwytają najdrobniejsze i najkrótsze włoski. Dzisiaj możesz wygładzić skórę równocześnie przed depilacją, jak i po jej zakończeniu korzystaj z urządzenia w celu pielęgnacji ciała i twarzy.

Nasza najszybsza depilacja nawet najdrobniejszych włosków
  • 2 zabiegi pielęgnacji ciała i twarzy od stóp do głów
  • Do nóg, ciała i twarzy
  • Dyski ceram. Chwytające śladowe włoski
  • 2 zabiegi pielęgnacji ciała i twarzy+ urządzenie do oczyszczania twarzy
Głowica depilująca z nieszablonowego ceramicznego materiału gwarantuje pewniejszy chwyt
Nasza głowica depilująca jest nieszablonowa, ponieważ została stworzona z materiału ceramicznego o fakturowanej powierzchni, który delikatnie likwiduje choćby najdrobniejsze włoski oraz włoski 4 razy krótsze w przypadku depilacji woskiem. Dzięki dyskom o nieprzeciętnej wcześniej szybkości (2200 obr./min) zagwarantuje najszybsze likwidowanie włosów.

wyjątkowo wielka głowica depilatora
bardzo szeroka głowica depilatora depiluje większą powierzchnię skóry przy każdym ruchu, co gwarantuje szybsze likwidowanie włosków.

Pierwszy depilator z ergonomicznym, wyprofilowanym uchwytem
funkcjonalny, wyprofilowany uchwyt proste manewrowanie, zapewniając całkowitą kontrolę i obszerniejszy zasięg. Możesz w naturalny i skrupulatny sposób przesuwać urządzenie po całym ciele.

Bezprzewodowe użytkowanie na mokro i na sucho, pod prysznicem lub w wannie
Dzięki przeciwpoślizgowemu uchwytowi doskonale pasuje do korzystania w kontakcie z wodą. Korzystanie pod prysznicem albo w wannie staje się jeszcze bardziej wygodne i delikatne. Możliwość bezprzewodowego używania zagwarantuje dodatkową wygodę.

Lampka Opti-light pomaga uwidocznić włoski i usprawnia ich usuwanie

6x ulepszone oczyszczanie. Starczy 1 minuta.
komplet z edycji specjalnej zawiera miniurządzenie do oczyszczania twarzy z technologią obrotową, którego niewielkie rozmiary i łatwość używania czynią doskonałym rozwiązaniem do codziennej pielęgnacji skóry w dowolnym miejscu. 17 tysięcy miękkich włosków delikatnie wymiata nieczystości na zewnątrz. Pory są głęboko oczyszczane, a skóra wygląda promiennie. Urządzenie oczyszcza skórę z dużą dokładnością, a równocześnie jest dla niej na tyle łagodne, aby można go było używać dwa razy dziennie. Jest zgodne ze wszystkimi szczoteczkami Philips VisaPure opracowanymi z myślą o dobraniu do zróżnicowanych typów skóry i związanych z nimi potrzeb.