Philips SC 1994 promocja 2021

Cena945.96
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sferis.pl

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Depilatory
Regulacja prędkości tak
Rodzaj zasilania sieciowe
Kolor biały

Opis

Depilator Lumea Advance SC1994/00

Specjalistyczna technika IPL do użytkowania w domu, opracowana we współpracy z dermatologami

Termin IPL to skrót oznaczający technikę intensywnego światła impulsowego (Intense Pulsed Light). Philips Lumea naświetla cebulki włosa delikatnymi impulsami światła, co stymuluje mieszek włosowy do przejścia w fazę spoczynku. Na skutek czego włosy naturalnie wypadają, a ich odrost zostaje zahamowany. Regularne powtarzanie zabiegu gwarantuje, że skóra pozostanie gładka każdego dnia. Zabieg zapobiegający odrastaniu włosów jest bezpieczny i łagodny, choćby jeśli jest przeprowadzany na delikatnych częściach ciała. Urządzenie Philips Lumea zostało przetestowane w warunkach klinicznych i opracowane we współpracy z dermatologami, by umożliwić proste i efektywne przeprowadzanie zabiegów w domowym zaciszu.

Sprawdzone bezpieczne i wydajne zabiegi
Obiektywne badania wykazały zmniejszenie ilości włosów o co najmniej 85% już po 3 zabiegach. Pierwsze 4 zabiegi należy przeprowadzać co 2 tygodnie, a po tym czasie powinny już one przynieść pożądane rezultaty. Żeby utrzymać te rezultaty, starczy powtarzać zabiegi co 4 tygodnie. Po zaledwie 8 takich zabiegach można cieszyć się gładką skórą poprzez co najmniej 3 miesiące.rozszerzyć, kliknij obraz w galerii u góry strony.

odpowiednie do najróżniejszych typów skóry i włosów

Philips Lumea Prestige wydajne działanie proste i bezpieczne wykorzystywanie w połączeniu z różnymi typami skóry i włosów. Sprawdza się w sytuacji włosów o naturalnym odcieniu (ciemny blond, brąz, czarny) i różnych odcieni skóry (od szczególnie jasnej po ciemnobrązową). Podobnie jak w przypadku innych zabiegów IPL, urządzenia Philips Lumea nie można stosować w sytuacji włosów w odcieniu białym, siwym, jasnym blond lub rudym, a także w przypadku bardzo ciemnej skóry. Wynika to z konieczności zachowania pokaźnego kontrastu pomiędzy pigmentem włosów i skóry.

wbudowany czujka odcienia skóry
W celu zapewnienia bezpieczeństwa zastosowany sensor odcienia skóry określa karnację skóry na początku każdej sesji i od czasu do czasu w trakcie jej trwania. Wykrycie zbyt ciemnego odcienia skóry spowoduje automatyczne zatrzymanie emitowania błysków.

spore okienko urządzenia zezwala na szybkie zabiegi

pokaźne okienko urządzenia umożliwia prędkie zabiegi na pokaźniejszych obszarach ciała, takich jak nogi.

Pobierz gratisowĄ aplikację Lumea, by korzystać ze spersonalizowanych wskazówek
Aplikację Lumea można pobrać gratisowo. Oferuje ona wyjątkowe i spersonalizowane usługi związane z depilacją IPL przygotowane specjalnie dla Ciebie. To Twój osobisty trener, który sprawi, iż w pełni wykorzystasz możliwości urządzenia Lumea i będziesz go używać we właściwy sposób, aby osiągnąć długofalowe rezultaty. Aplikacja pomaga stworzyć indywidualny plan zabiegów dla każdego obszaru ciała z poradami i wskazówkami podczas każdego zabiegu. Wystarczy regularnie sprawdzać aplikację, żeby na bieżąco otrzymywać powiadomienia i przypomnienia.