Deskorolka NILS EXTREME Pennyboard Crude Mexican + DARMOWY TRANSPORT! promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Deskorolka NILS EXTREME Pennyboard Crude Mexican + DARMOWY TRANSPORT! oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 54.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Nils Extreme Pennyboard Crude Mexican
54.99
OleOle!
-11%
Deskorolka NILS EXTREME Pennyboard Crude Mexican
54.99
ELECTRO.pl
Pennyboard NILS EXTREME CRUDE MEXICAN
62.00
VITA
Deskorolka Fiszka Pennyboard Crude Mexican Nils Extreme - Mexican
62.00
TopSlim

Parametry

Producent:NILS EXTREME
Kategoria:Deskorolki i mountainboard

Opis

Pennyboard Crude Mexican Nils Extreme charakteryzuje się prekursorskim designem. Jej powierzchnię pokryto meksykańskimi czaszkami. Deskorolka niewątpliwie przyciągnie wzrok swym oryginalnym i kolorowym wyglądem.

Pennyboard Nils Extreme pozostał wyprodukowany z tworzywa nienaturalnego o nazwie polipropylen, w skrócie PP. Użycie tego rodzaju materiału przekłada się na dużą trwałość deskorolki, obszerniejszą w sytuacji standardowych deskorolek wytworzonych z drewnianej sklejki. Jego górna część pokryto taśmą antypoślizgową. Zastosowanie tego materiału sprawia rozszerzenie przyczepności nóg. Z kolei minimalne rozmiary pozwalają bez problemu zmieścić deskorokę nawet do znikomego plecaka.

Crude Mexican Nils Extreme pozostała wyekwipowana w poliuretanowe kółka, które cechują się dużą wytrzymałością na ścieranie, a także genialnie tłumią drgania. Pennyboard dostosowano do stosowania poprzez osoby w każdym wieku. Nie jest asygnowany robienia trików i grindowania.

Specyfikacja:

wymiary: 56×14 cm
Materiał: polipropylen (pp))
Górna strona pokryta przeciwpoślizgową taśmą
Tylna strona deski wygięta
Truck: 3,25" wzmocniony, polerowany, aluminiowy
Łożyska: ABEC-7
Kółka: PU 60 x 45 mm, twardość 78 A
Waga: 2,05 kg
Waga użytkownika: max 100 kg
Kolor: Crude Mexican


Uwagi:

Nie przeznaczona do wykorzystania komercyjnego
Gwarancja 24 miesiące
liczba sztuk w kartonie: 8