Deskorolka NILS EXTREME Pennyboard led Przezroczysty (5907695552201) promocja 2020

Cena109.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie VITA

Parametry

Producent:NILS EXTREME
Kategoria:Deskorolki i mountainboard

Opis

Pennyboard Nils Extreme LED to deskorolka wyekwipowana w diody LED. Teraz jazda po mieście sprawi jeszcze większą radość. Kolorowe światełka powodują, że całość zwraca na siebie uwagę, bardzo po zmroku.

Deskorolka została wyprodukowana z przeźroczystego tworzywa o nazwie polipropylen, w skrócie PP. Zastosowanie tego typu materiału przekłada się na dużą solidność deskorolki, większą w przypadku typowych deskorolek wytworzonych z drewnianej sklejki.

produkt cechuje się tradycyjnym designem. Górna strona deskorolki ma formę kratownicy, która powoduje lepszą przyczepność. Minimalne rozmiary pozwalają bez problemu zmieścić ją choćby do niewiele znaczącego plecaka.

Deskorolka została wyekwipowana w poliuretanowe kółka. Jest to jest to wzmocnienie kauczuku (czyli połączenie gumy z tym potężnym materiałem), z jeszcze mocniejszym materiałem. Artykuł dopasowany do użytkowania poprzez osoby w każdym wieku, jednak nie pasuje do robienia trików i grindowania.

Specyfikacja:

rozmiary: 58×15,5 cm
Materiał: przeźroczyste tworzywo polipropylen (PP) z wbudowanymi diodami LED zasilane bateriami 4x1,5V (brak baterii w pakiecie)
Górna strona pokryta kratownicą wzmacniającą przyczepność
Tylna strona deski wygięta
Truck: 3,25" umocniony, polerowany, aluminiowy
Łożyska: ABEC-7
Kółka: PU 60 x 45 mm, twardość 78 A
Waga: 2,00 kg (z bateriami: 2,05 kg)
Waga użytkownika: max 100 kg


Uwagi:

Nie przeznaczona do korzystania komercyjnego
Gwarancja 24 miesiące
liczba sztuk w kartonie: 4
pakiet zdjęć do pobrania