Deskorolka pennyboard różowy + darmowy transport! marki Nils extreme promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Deskorolka pennyboard różowy + darmowy transport! marki Nils extreme oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 54.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
PENNYBOARD PREMIUM PINK NILS EXTREME
54.00
CGROT.pl
Deskorolka NILS EXTREME Pennyboard
55.01
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:NILS EXTREME
Kategoria:Deskorolki i mountainboard

Opis

Pennyboard Nils Extreme to deskorolka stworzona z nienaturalnego tworzywa o nazwie polipropylen, w skrócie PP. Zastosowanie tego typu materiału przekłada się na dużą trwałość deskorolki, większą w przypadku typowych deskorolek wykonanych z drewnianej sklejki.

produkt znamionuje się konwencjonalnym designem. Górna strona deskorolki ma formę kratownicy, która sprawia lepszą przyczepność. Minimalne wymiary pozwalają bez problemu zmieścić ją choćby do niewiele znaczącego plecaka.

Deskorolka pozostała wyposażona w poliuretanowe kółka. Jest to jest to wzmocnienie kauczuku (czyli połączenie gumy z tym mocnym materiałem), z jeszcze mocniejszym materiałem. Produkt dobrany do użytku przez osoby w każdym wieku, jednak nie pasuje do robienia trików i grindowania.

Pennyboard Nils Extreme przystępna jest w następujących wersjach kolorystycznych: niebieskim, zielonym, a także różowym.

Specyfikacja:

wymiary: 58×15,5 cm
Materiał: tworzywo polipropylen (PP)
Górna strona pokryta kratownicą wzmacniającą przyczepność
Tylna strona deski wygięta
Truck: 3,25" wzmocniony, polerowany, aluminiowy
Łożyska: ABEC-7
Kółka: PU 60 x 45 mm, twardość 78 A
Waga: 1,95 kg
Waga użytkownika: max 100 kg
Kolor: różowy


Uwagi:

Nie przeznaczona do stosowania komercyjnego
Gwarancja 24 miesiące
liczba sztuk w kartonie: 4