Anioł Święta Rodzina Ivory and Gold Nativity Angel (Hanging ornament) 4058836 Jim Shore figurka ozdoba świąteczna promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie Mood is Good Figurki Jim Shore Willow Tree

Parametry

Producent:Jim Shore
Kategoria:Dewocjonalia

Opis

Figurka z kolekcji Heartwood Creek Jim Shore
Każda figurka wyjątkowy styl będący kompilacją części folkowych i tętniących życiem barw zaimplementowanych do tradycyjnych motywów. Mikołaj czy Anioł to nie tylko postaci, to w głównej mierze kanwa do malowania. Figurki Jim Shore łączą sporo motywów i wzorów w jednym finalnym produkcie, przez kombinację prostej struktury i wielu części. W każdym produkcie odkrywamy bogactwo detali i symbolikę, które niosą należyte przesłanie.
Figurki wytwarzane są z masy plastycznej termoutwardzalnej, do złudzenia przypominającej drewniany prototyp produkowany przez samego mistrza. Każdy egzemplarz jest ręcznie malowany, sygnowany numerem i zapakowany w oryginalne wyszukane prezentowe pudełko.
obecnie Jim ciągle osobiście tworzy wzorzec każdej figurki, prezentując w nich swoją pasję, kreatywny kierunek i formę. Sztuka Jima bazuje na różnorodności wątków etnicznych i kulturowych.
„ Kocham to co robię, lecz największą nagrodą jest spotkanie z ludźmi, dla których tworzę. Widząc jak ludzie dzielą ze mną swój entuzjazm do tego co robię, jest dla mnie jako artysty największym komplementem
wysokość 11,5 cm