ankabizuteria.pl Dewocjonalia srebrny obrazek świętej rodziny 9x11cm grawer promocja 2024

Cena195.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie AnKa Biżuteria

Parametry

Producent:Valenti & Co
Kategoria:Dewocjonalia

Opis

Obrazek srebrny Świętej Rodziny.

wymiary: 9 cmx11 cm

Uwaga teraz grawer Gratis!

podarek na Komunię ze srebra

propozycja od Anka Biżuteria odznacza się perfekcyjnością w każdym calu. To niepowtarzalna ikona, wyprodukowana z wysokiej próby srebra i aluminium. Komfortowa, zrównoważona podstawa to lakierowane drewno, ocieplające całość i dodające mu elegancji i prawidłowego smaku. Nieregularna forma przyciąga wzrok a wizerunek Świętej Rodziny przywołuje najważniejsze wartości w życiu każdego człowieka. Artykuł, o którym mowa z pewnością posłuży przez dużo lat, gdyż jego warstwa zewnętrzna została zabezpieczona specjalnym lakierem.

Obrazek srebrny również na Chrzest

Fantastyczne, realistyczne wzornictwo powoduje,srebrny obrazek włoskiej firmy wspaniale ukazuje się jednocześnie na ścianie, jak i na półce przy łóżeczku. Pomysł na prezent na Chrzest dla chłopca czy dziewczynki może też mieć jednostkową dedykację, znajdującą się na jego odwrocie. Tak fantastyczna pamiątka stanowi rozwiązanie, dzięki któremu dziecko uzyskuje nie tylko mile widziany podarunek,na dodatek ważny pod względem symboliki upominek, przypominający o ważnych wydarzeniach.

Zapraszamy do zakupu unikatowego srebrnego obrazka Świętej Rodziny, który jest nieprzeciętnym prezentem na Komunię lub Chrzest. Ten uroczy obrazek, wykonany z wysokiej próby srebra i aluminium, oszałamia perfekcją i dbałością o szczegóły.

Obrazek ma kompaktowe rozmiary 9 cm x 11 cm, co sprawia,genialnie nadaje się do umieszczenia na ścianie lub na półce przy łóżeczku. Jego niezwykła nieregularna forma przyciąga wzrok i dodaje mu wyjątkowego charakteru. Wizerunek Świętej Rodziny, który znajduje się na obrazku, przypomina o najważniejszych wartościach w życiu każdego człowieka.

na dodatek, dzisiaj proponujemy grawer gratis! Możesz spersonalizować ten obrazek, dodając jednostkową dedykację, która odszuka się na odwrocie. To ładna i nieszablonowa pamiątka, która będzie przypominała o ważnych wydarzeniach i wartościach przez mnóstwo lat.

Obrazek jest umieszczony na komfortowej i stabilnej podstawie z lakierowanego drewna, które ociepla całość i dodaje mu elegancji. Dodatkowo, powłoka zewnętrzna obrazka została zabezpieczona specjalnym lakierem, co sprawia, iż będzie on oszałamiał swym blaskiem poprzez długi czas.

Ten srebrny obrazek Świętej Rodziny to nie tylko nieprzeciętny podarunek na Komunię,jeszcze ładna sugestia na Chrzest dla chłopca lub dziewczynki. To niezwykły podarunek, który nie tylko zadowala oko,jeszcze ma głęboką symbolikę i przypomina o ważnych wartościach w życiu. Zapraszamy do zakupu tego fantastycznego obrazka, który stanowi niezwykłą pamiątkę i nieszablonowy podarunek dla bliskiej osoby.


...https://www.ankabizuteria.pl/dewocjonalia-srebrny-obrazek-swietej-rodziny-9x11cm