Ankabizuteria.pl prezent komunijny obraz papież jan paweł ii - dewocjonalia marki Valenti & co promocja 2024

Cena320.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie AnKa Biżuteria

Parametry

Producent:Valenti & Co
Kategoria:Dewocjonalia

Opis

Pamiątka komunijna z jednostkową dedykacją na Grawerze (życzenia komunijne). Obraz srebrny PAPIEŻ JAN PAWEŁ II - w gorliwej modlitwie - Na Pamiątkę Ślubu, Rocznicy, Urodzin....

rozmiary: 12 cm x 20 cm

Grawer z życzeniami komunijnymi do obrazka gratis - liczba znaków jest ograniczona wymiarem obrazka

HQ- Najwyższa jakość wykonania!

Nieprzemijająca pamiątka z okazji ślubu, rocznic, urodzin, prymicji - perfekcyjny pomysł na Pamiątkę.

elegancki srebrny podarek dla każdego

Zaprezentowany powyżej metaliczny obrazek z wizerunkiem Jana Pawła II jest nietuzinkowym podarunkiem. To atrakcyjny podarek na pierwszą Komunię, Chrzest, a choćby rocznicę ślubu. Nieprzeciętnie wykonany ze srebra i aluminium, łączy w sobie postępowość i tradycję. Jest symbolem religijnym, który pozostanie niezmienny poprzez długie lata. Artykuł od Valenti zadowala się podziwm, gdyż wysokogatunkowe, lakierowane drewno w odcieniu wiśni. Zestawienie go ze srebrem nadaje całości szlachetności i elegancji.

Obrazek ze srebra z Janem Pawłem II

Pamiątka Chrztu Świętego grawer, podobnie jak i inna okazja jest wydarzeniem, które na długo powinno pozostać w pamięci. Dzięki zakupowi rewelacyjnego obrazka ze srebra, niezależnie od wydarzenia, osoba obdarowana może pozostawić ślad przypominający miłe chwile. Zaletą towaru jest możliwość wykonania dowolnej, spersonalizowanej dedykacji, zamieszczonej na jego odwrocie. Bez dwóch zdań pomysł pozostanie mile widzianym prezentem, który można powiesić na ścianie bądź postawić na półce.

...https://www.ankabizuteria.pl/obraz-papiez-jan-pawel-ii-dewocjonalia