Hugo boss Hugo man - dezodorant spray (8005610340784) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Hugo boss Hugo man - dezodorant spray (8005610340784) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 51.3 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
HUGO BOSS Hugo Man dezodorant 150 ml dla mężczyzn
51.30
E-Glamour.pl
Hugo Boss, Hugo, dezodorant, 150 ml
60.45
Empik

Parametry

Producent:Hugo Boss
Kategoria:Dezodoranty dla mężczyzn

Opis

Przyjemnie świeży męski zapach od HUGO BOSS jest skierowany istotnie do młodego pokolenia mężczyzn i oprócz aromatycznej kombinacji mchu, jabłka i grejpfruta oferuje długofalową ochronę przed intensywnym poceniem się.

Dezodorant w sprayu znajduje się w opakowaniu 150 ml i możesz go wygodnie nosić w kieszeni marynarki albo plecaku, jeśli chcesz się momentalnie odświeżyć w drodze. W przeciwieństwie do perfum, dezodorant w sprayu zamyka gruczoły potowe, uniemożliwiając w ten sposób powstawaniu przykrych zapachów.HUGO dla każdego mężczyznyMęski zapach z HUGO BOSS emanuje urokiem linii HUGO i, podobnie jak pachnidła, jest przyjemnym dla oka przystojniakiem - albo jeszcze lepiej, „przystojnym zapachem".

Wyjątkowo świeży zapach widocznie wyprzedza klasyczne dezodoranty z dyskontów i może być uzupełniony perfumami z serii HUGO. Wytwarza to jednolitą kompozycję zapachową, która nadal promieniuje przyjemną świeżością choćby przy silnym poceniu się.