Lovetoy Czarne dildo z wypustkami główką i prostym trzonem promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lovetoy Czarne dildo z wypustkami główką i prostym trzonem oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 37.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-50%
7"" Glass Romance Black
37.99
Przemile
7"" Glass Romance Black
75.90
Sekrecik.pl

Parametry

Producent:Lovetoy
Kategoria:Dildo i penisy

Opis

Wprowadzenie do Świata Rozkoszy z Dildo Romance

Szukasz czegoś, co podniesie Twoje doznania erotyczne na zupełnie nowy poziom? Wybierz szklane dildo marki LoveToy, nadzwyczajne do umilania sobie czasu, a także do wspólnej zabawy z partnerem. Dildo Romance to genialny gadżet erotyczny, który może stać się twoim sekretnym kluczem do krainy niekończącej się przyjemności.

Bezpieczeństwo i Komfort: Hipoalergiczne Szklane Dildo Romance

Poczuj jedwabistą gładkość i bezpieczeństwo przy każdym użyciu. Dzięki nadzwyczajnie przygładzonej powierzchni i hipoalergicznym właściwościom, szklane dildo LoveToy zagwarantuje bezpieczną i ekscytującą stymulację. Dodatkowe wypustki, jeszcze tylko bardziej spotęgują Twoje doznania. Sprawdza się jednocześnie w trakcie masażu pochwy, jak i stref erogennych, proponując ci wszechstronne doznania.

Adaptacyjna Temperatura dla rozmaitych Doznań

Odkryj nowy rozmiar przyjemności z możliwością dobrania temperatury gadżetu do twoich upodobań! Szklane dildo może być schłodzone albo podgrzane, dostarczając oryginalnych wrażeń podczas każdej sesji rozkoszy. Zimno i ciepło, oba dostarczają przeróżnych, elektryzujących doznań.

Wspólna Zabawa z Partnerem

Umil sobie czas i spraw, by wspólne chwile z partnerem stały się jeszcze bardziej ekscytujące. Szklane dildo LoveToy znakomicie się sprawdza w grze wstępnej, dodając pikanterii każdej nocy spędzonej we dwoje. To idealne narzędzie do eksplorowania nowych aspektów swojej seksualności i zacieśnienia więzi.

Łatwe w Utrzymaniu Czystości

gwarantując łatwość w utrzymaniu higieny, szklane dildo marki LoveToy jest nie tylko ergonomiczne, lecz także nietrudne w czyszczeniu, co powoduje, że jest idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie bezproblemowe doświadczenia.

Kompatybilność z Lubrykantami wodnymi i silikonowymi

Zapewnij sobie dodatkowy komfort i jeszcze więcej przyjemności, używając swego ulubionego lubrykantu. Dildo Romance umożliwia korzystanie jednocześnie z lubrykantów wodnych, jak i silikonowych, zapewniając ci całkowitą swobodę w dostosowywaniu doznań do własnych preferencji.

Dlaczego warto spróbować Dilda Romance?

Odkryj różnorodność uczuć i intensywność doznań z LoveToy i ich szklanym dildo – idealnym gadżecie erotycznym, który stanie się twoim towarzyszem w eksplorowaniu światów rozkoszy. Bezpieczne, hipoalergiczne, i dostosowujące się do twoich pragnień - dildo Romance jest wyborem, który warto uwzględnić w swojej kolekcji.

Uwolnij swoje pragnienia i otwórz drzwi do niesamowitych, najróżniejszych doświadczeń z LoveToy!

Główne parametry:

Długość całkowita: 17,5 cm

Długość wkładana: 16,25 cm

Maksymalna szerokość: ok. 3,5 cm

Materiał: Szkło

Dodatki: wypustki służące do jeszcze lepszego masażu

dostępne Kolor: krystaliczny, różowy, czarny