Realrock Duże dildo realistic cock - 15 inch - with scrotum (2 kolory), kolor: cielisty (8714273076410) promocja 2021

Cena359.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie YourStyle.pl - Moda dla Ciebie

Parametry

Producent:RealRock
Kategoria:Dildo i penisy

Opis

REALROCK KUTAS Z JĄDRAMI 15" REALISTYCZNY - REALISTIC COCK - 15 INCH - WITH SCROTUM - SKIN Kręci Cię arcytrudność? Kiedy wypróbujesz wszystkie możliwości produktów „RealRock", nie ma już odwrotu!

To ogromne trzydziestosiedmiocentymetrowe dildo ma średnicę ponad 7,3 cm i żołądź i żyły, które wyglądają jak prawdziwe, aby zapewnić uzupełniającą stymulację i mosznę, która zapewni bardziej realne odczucia.

Podejmujesz wyzwanie zajęcia się nim na całej długości? Zaskoczy Cię jego prawdziwość! Twarda jak skała przyssawka przylega do niemal każdej powierzchni, co oznacza, iż jest pod ręką w sypialni, łazience lub gdziekolwiek tam, gdzie przyjdzie Ci ochota na seks.

Zatem zamień swoje ulubione miejsce w świat fantazji RealRock! Wszystkie dildo z serii „Real Rock" są produkowane z gumy, występują w kolorze cielistym i czarnym, w wersji, a z powodu swego ładnego opakowania stanowią nieodłączny gadżet każdego wielbiciela zabawek i obowiązkowy asortyment w każdym sklepie na całym świecie!

rozmiary opakowanie49,20 x 30,50 x 15 cm Waga opakowanie2006 gram rozmiary towaru36,5 x 15,5 x 7 cm Masa produktu1678 gram Średnica artykułu7,0 cm MateriałyRubber