Duży realistyczny penis bez jąder RealRock 9 cali Dildo REA016SKN, 9951 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Duży realistyczny penis bez jąder RealRock 9 cali Dildo REA016SKN, 9951 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 129.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-28%
Duży realistyczny penis bez jąder RealRock 9 cali Dildo REA016SKN
129.00
hipa.pl
Realrock dildo 9 jaja przyssawka realistyczne - realistic cock - 9" - skin
179.00
YourStyle.pl - Moda dla Ciebie

Parametry

Producent:Shots
Kategoria:Dildo i penisy

Opis

Realistyczne dildo z z przyssawką. Lekko wykrzywione, z imitacją unerwienia - żyłek. Dzięki wytrzymałej przyssawce, ta elastyczna zabawka znakomicie stanie na wysokości zadania również do uprzęży pod strapony. Możesz przyssać penisa do jakiekolwiek gładkiej powierzchni i używać go bez konieczności angażowania rąk!

Jest to doskonałe rozwiązanie, kiedy chcesz podczas penetracji pieścić na dodatek łechtaczkę. A dzisiaj pomyśl ile atrakcyjnych pozycji przychodzi Ci już do głowy;) Materiał z którego został wyprodukowany jest kompletnie bezpieczny i higieniczny.

Łatwy do czyszczenia, trwały i wodoodporny. Real Rock to znaczna gama realistycznych zabawek z wibracjami lub bez. Seria została opracowana dla wszystkich par ceniących fetysz na całym świecie. Ta luksusowa linia zmieni twoją sypialnię, łazienkę lub jakiekolwiek inne miejsce, w którym uwielbiasz uprawiać seks, w prawdziwy świat fantasy.

Będziesz zaskoczona/y jak szczególnie realistyczne są dongi Real Rock. Ze względu na ich miękką gumę i konkretną przyssawkę kolekcja Real Rock jest obowiązkową dla każdej pary szanującej fetysz. Bez wątpienia je pokochasz!