dwustronne żelowe dildo 30 cm - idealnie gładkie (4890888117213) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem dwustronne żelowe dildo 30 cm - idealnie gładkie (4890888117213) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 85.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Dwustronne żelowe dildo 30 cm - idealnie gładkie
85.00
Sexshop112.pl
Twinzer 12 inch Double Dong Purple
92.07
Sekrecik.pl

Parametry

Producent:Seven creations
Kategoria:Dildo i penisy

Opis

PODWÓJNE elastycznE DILDO stworzonE Z WYSOKIEJ JAKOŚCI ŻELU.DOUBLE DONG 30cmDużym atutem tego dilda jest to, że się nie odkształca. Jest niezwykle rozciągliwe, może posłużyć do zaspokojenia dwóch pań jednocześnie, jak i jednej kobiety wypełniając równocześnie waginę i anal.

choćby po takiej zabawie dildo zaraz wraca do prostego kształtu.Przyjemności dodają końce dilda anatomicznie wyprofilowane na główki penisa. Kształt ten ponadto stymuluje wnętrze pochwy.Dildo to może być także wykorzystywane jak zwykłe pojedyncze.

Dziki temu iż jest długi, można sobie je wygodnie chwycić. Dzięki sprężystości, prosto dotrzeć nim do najbardziej gorących punktów waginy.NAJWAŻNIEJSZE zalety:DILDO wyjątkowo rozciągliwE (znakomicie dostosowuje się do anatomii ciała)NIE ODKSZTAŁCA SIĘ - za każdym razem zachowuje swój kształtCAŁKOWICIE WODOODPORNESZYBKO dostosowujE SIĘ DO TEMPERATURY CIAŁA I UTRZYMUJE JĄŁATWE DO UTRZYMANIA W CZYSTOŚCIDAJE ODCZUCIE PENETRACJI REALNYM PENISEM Dildo prosto utrzymać w czystości.

wystarczy ciepła woda i mydło albo płyn do gadżetów erotycznych. Dildo jest w całości wodoodporne.atrybuty produktu:Długość 30cmśrednica ok 3cmMateriał wysokiej jakościBardzo dostosowuje się do temperatury ciała...