Realistyczne dildo z jądrami - Dildo Realistic Cock With Scrotum, Kolor: Cielisty promocja 2021

Cena179.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie YourStyle.pl - Moda dla Ciebie

Parametry

Producent:RealRock
Kategoria:Dildo i penisy

Opis

Realistyczne dildo z jądrami i z przyssawką. Lekko odkształcone, z imitacją unerwienia - żyłek. Dzięki wytrzymałej przyssawce, ta elastyczna zabawka rewelacyjnie spełni oczekiwania na dodatek do uprzęży pod strapony.

Możesz przyssać penisa do jakiekolwiek przygładzonej powierzchni i używać go bez konieczności angażowania dłoni! Jest to wspaniałe rozwiązanie, kiedy chcesz w trakcie penetracji pieścić na dodatek łechtaczkę. A dzisiaj pomyśl ile niebanalnych pozycji przychodzi Ci już do głowy;) Materiał z którego został produkowany jest w pełni bezpieczny i higieniczny.

Łatwy do czyszczenia, trwały i wodoodporny. Real Rock to szeroka gama realistycznych zabawek z wibracjami lub bez. Linia została opracowana dla wszystkich par szanujących fetysz na całym świecie. Ta wytworna seria zmieni twoją sypialnię, łazienkę albo jakiekolwiek inne miejsce, w którym uwielbiasz uprawiać seks, w prawdziwy świat fantasy.

Będziesz zaskoczony, jak wyjątkowo realistyczne są dongi Real Rock. Ze względu na ich miękką gumę i potężną przyssawkę seria Real Rock jest obowiązkową dla każdej pary szanującej fetysz. Bez wątpienia je pokochasz!