Relistyczne dildo XXL - Realistic cock - 15,5 inch - no scrotum, Kolor: Cielisty, 01 REA056 promocja 2021

Cena359.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie YourStyle.pl - Moda dla Ciebie

Parametry

Producent:RealRock
Kategoria:Dildo i penisy

Opis

REALROCK KUTAS 15,5 " REALISTYCZNY pokaźny - REALISTIC COCK - 15,5 INCH - NO SCROTUM - SKIN Kręci Cię ekstremalność? Kiedy wypróbujesz wszystkie możliwości produktów „RealRock", nie ma już odwrotu!

To ogromne trzydziestoośmiocentymetrowe dildo ma średnicę ponad 7.3 cm, żołądź i żyły, które wyglądają jak prawdziwe, żeby zapewnić dodatkową stymulację i bardziej realne odczucia. Podejmujesz wyzwanie zajęcia się nim na całej długości? Zaskoczy Cię jego prawdziwość!

Twarda jak skała przyssawka przylega do niemal każdej powierzchni, co oznacza, iż jest pod ręką w sypialni, łazience albo gdziekolwiek tam, gdzie przyjdzie Ci ochota na seks. Zatem zamień swoje ulubione miejsce w świat fantazji RealRock!

Wszystkie dildo z linii „Real Rock" są wykonane z gumy, występują w kolorze cielistym i czarnym, w wersji, a z powodu swojego błyskotliwego opakowania stanowią nieodłączny gadżet każdego wielbiciela zabawek i obowiązkowy asortyment w każdym sklepie na całym świecie rozmiary opakowanie52,70 x 26 x 13,50 cm Waga opakowanie1807 gram rozmiary produktu40 x 7 x 7 cm Masa towaru1490 gram Średnica artykułu7,3 cm Wprowadzana długość37,0 cm MateriałyRubber