Straight Realistic Dildo Balls Suction Cup - 11""/ 28 cm RealRock promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Straight Realistic Dildo Balls Suction Cup - 11""/ 28 cm RealRock oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 159.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-32%
Dildo Realistyczne na Przyssawce Realrock 28 cm Cielisty | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA
159.99
Kraina-Doznań
Straight Realistic Dildo Balls Suction Cup - 11""""/ 28 cm
236.37
Sekrecik.pl

Parametry

Producent:RealRock
Kategoria:Dildo i penisy

Opis

Dildo Real Rock zostało wytworzone, żeby rozkoszować się nim w pełni. Sztywne i jednocześnie miękkie w dotyku wygląda naturalnie i ma znakomity rozmiar. A to w połączeniu z realistycznymi żyłami na trzonie dostarcza Ci dopełniającej stymulacji od środka.

dzięki czemu zapragniesz, aby to dildo nigdy nie opuszczało twojego stolika nocnego. To realistyczne dildo jest w pełni proste dzięki temu perfekcyjnie nadaje się do głębokiej penetracji. Detale, takie jak moszna i kształtna żołądź, powodują, iż to dildo w użyciu jest bardzo naturalne.

Przyssawka zezwala na stosowanie bez pomocy dłoni (po przyczepieniu do gładkiej powierzchni) i umożliwia także stosowanie dilda RealRock z uprzężą. Dzięki tym wszystkim możliwościom osiągniesz wybuchowy orgazm, któremu niczego nie będzie brakować.

rozmiary opakowanie 18 x 8,60 x 42,20 cm Waga opakowanie 1125 gram rozmiary towaru 11,7 x 8,8 x 31 cm Masa towaru 962 gram Średnica artykułu 5,7 cm Wprowadzana długość 23 cm Wodoodporność Tak wytrzymałość na zachlapania Tak Bez ftalanów Tak Materiały PVC