Dzień SPA dla Mężczyzny – Ostrów Wielkopolski promocja 2023

Cena550.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie EMOTIVO SZ Z O.O.

Parametry

Producent:
Kategoria:Dla taty

Opis

pakiet zabiegów SPA przygotowanych w trosce o męską pielęgnację w Ostrowie Wielkopolskim. Do wyboru jeden z rytuałów SPA: Męska Od’Nova (trwa ok. 2,5 godziny) lub genialny mężczyzna (trwa ok. 2 godziny).

Komu podarować Dzień w SPA?
  • Tacie, który potrzebuje chwili relaksu i odprężenia
  • Przyjacielowi, który obchodzi krótko urodziny
  • Każdemu mężczyźnie, który lubi dbać o swoje ciało
Dzień SPA dla pana

Pobyt w SPA to okazja, żeby zadbać o swoje ciało i zrelaksować się pod opieką prawdziwych fachowców w zakresie kosmetologii i pielęgnacji ciała. Dzień SPA w Ostrowie Wielkopolskim obejmuje dobór jednego z pakietów pielęgnacyjnych przygotowanych specjalnie z myślą o mężczyznach. Męska Od’Nova posiada spersonalizowany rytuał na twarz, dopasowany do aktualnych potrzeb cery oraz masaż aromaterapeutyczny na bazie oleju ze słodkiego migdała z dodatkiem olejku esencjonalnego dostosowanego w sposób indywidualny. Wspaniały pan obejmuje z kolei aromamasaż ciała – relaksujący masaż na bazie ciepłego balsamu aromaterapeutycznego i autorski Rytuału Aromaplastie Decleor składający się z maski bogatej w komponenty odżywcze, masażu twarzy i pleców.

Od’nova Miejskie SPA

Od’nova Miejskie SPA w Ostrowie Wielkopolskim to miejsce, które na tle regionu podkreśla się wykorzystaniem naturalnych kosmetyków. Salon powstał z fascynacji do pracy z ciałem. Postępowe gabinety masażu cechują się komfortowym wyposażeniem i kameralnym wystrojem, co buduje intymną strefę relaksu. Zabiegi, masaże oraz rytuały wykonywane są przez doświadczony i wykwalifikowany personel.

To korzystny pomysł na prezent, ponieważ
  • Podarujesz niezapomniane chwile relaksu i ukojenia
  • Osoba obdarowana sama zdecyduje o dogodnym dla siebie terminie wizyty w SPA
  • To oryginalny podarunek, gotowy do wręczenia