Wideodomofon Eura, VDP-10A3BLACK promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Wideodomofon Eura, VDP-10A3BLACK oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 839.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
Wideodomofon EURA VDP-10A3 JUPITER kolor czarny 7
839.00
IVEL Electronics
Wideodomofon EURA VDP-10A3 Jupiter Czarny DARMOWY TRANSPORT
1089.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Eura
Kategoria:Domofony i wideodomofony

Opis

videoDOMOFON WIFI VDP-10A3 ''JUPITER'' CZARNY kolor 7'' otwieranie 2 wejść pamięć wewnętrzna dotykowy szyfrator czytnik zbliżeniowy


Jednorodzinny videodomofonVDP-10A3 JUPITER z kolekcji Eura Connect jest doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników poszukujących maszyn realizujących kontrolę strefy wejścia na teren posesji. Komplet składa się z czarnego monitora VDA-06A3, kasety zewnętrznej VDA-80A3 i adaptera sieciowego VZA-63A3. Ponadto istnieje możliwość rozbudowy zestawu o jeden dowolny monitor z linii Eura Connect lub unifon ADA-11A3, ADA-12A3 lub ADA-13A3.


IP BoxEura VDA-99A3 posiada zaimplementowany moduł WiFi i port LAN umożliwiające połączenie z Internetem, dzięki czemu możliwa jest obsługa urządzenia za pomocą aplikacji Eura Connect przystępnej na platformy Android i iOS. Po naciśnięciu przycisku wywołania na kasecie zewnętrznej, następuje równoległe wywołanie analogowego monitora oraz przekierowanie wywołania na smartfona. Aplikacja przenośnaEura Connect pozwala na odbieranie połączeń, sterowanie ryglem elektromagnetycznym i automatem bramowym, samoczynne rejestrowanie filmów w przypadku nieodebrania połączenia, czy manualne realizowanie i rejestrowanie filmów podczas trwania rozmowy.


Oprócz typowych funkcji komunikacji z osobą odwiedzającą, podglądu otoczenia kamery i sterowania ryglem przy wejściu na posesję, wideodomofon pozwala na obsługę drugiego wyjścia, np. Bramy.

Głośnomówiący, czarny monitorVDA-06A3 z 7'' ekranem znamionuje się obrazem o perfekcyjnej jakości. Wyposażony jest w pokrętła regulacyjne umożliwiające przypasowanie głośności rozmowy, jasności, a także nasycenia obrazu. Używając przycisku znajdującego się nad pokrętłami użytkownik może wybrać jedną z 16 przystępnych melodii gongu, a przesuwając przełącznik - zmienić jej głośność. Dodatkowo monitor wyposażono w pamięć mieszczącą do 100 fotografii z kasety zewnętrznej, które można oglądać przełączając dotykowe przyciski w prawo lub lewo.

Montowana natynkowo kaseta zewnętrznaVDA-80A3 to urządzenie o innowacyjnej stylistyce mające błękitnie podświetlany szyfrator. Bramofon produkowany jest ze stopu aluminium i tworzywa sztucznego, wytrzymałego na opady atmosferyczne dodatkowo zabezpieczony daszkiem. Kasetę wyekwipowano w kamerę rejestrującą obraz w rozdzielczości 700 TVL z obiektywem o polu widzenia 53º. Wejście na posesje może być wykonywane przy użyciu dotykowego szyfratora poprzez wpisanie poprawnego kodu lub za pomocą czytnika zbliżeniowego obsługującego breloki i karty. Na dodatek kaseta zewnętrzna ma oświetlenie nocne w postaci 5 białych diod LED, a także czujka zmierzchowy aktywujący automatycznie diody przy niedostatecznym oświetleniu.

INSTRUKCJA: