Wideodomofon uran marki Eura promocja 2020

Cena728.63
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie IVEL Electronics

Parametry

Producent:Eura
Kategoria:Domofony i wideodomofony

Opis

wideodomofon ''EURA'' VDP-12A3 ''TYTAN'' kolor czarny 7''
Jednorodzinny videodomofon VDP-12A3 TYTAN z linii Eura Connect jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla użytkowników poszukujących prostych rozwiązań w wysokiej jakości, realizujące kontrolę strefy wejścia na teren posesji.

Oprócz standardowych funkcji komunikacji z osobą odwiedzającą, podglądu otoczenia kamery i sterowania ryglem przy wejściu na posesję, videodomofon pozwala na obsługę drugiego wyjścia, np. Bramy. Głośnomówiący monitor VDA-06A3 z nieprzeciętną jakością obrazu z ekranem 7", wyposażony jest w p okrętła regulacyjne umożliwiające dobranie głośności rozmowy, jasności, a także nasycenia wyświetlacza. Używając przycisku znajdującego się nad nimi użytkownik może wybrać jedną z 16 dostępnych melodii gongu, a przesuwając przełącznik - zmienić jej głośność. Dodatkowo monitor wyekwipowano w pamięć mogącą pomieścić do 100 zdjęć z kasety zewnętrznej, które można oglądać przełączając dotykowe przyciski w prawo lub lewo.

Montowana natynkowo kaseta zewnętrzna VDA-81A3, zabezpieczona dodatkowym daszkiem, wyprodukowana jest ze stopu aluminium, wytrzymałego na opady atmosferyczne. Kasetę wyposażono w kamerę rejestrującą obraz w rozdzielczości 700 TVL z obiektywem o polu widzenia 53º. Wejście na posesje może być realizowane poprzez wpisanie poprawnego kodu, przy użyciu podświetlanych klawiszy szyfratora. Na dodatek kaseta zewnętrzna posiada oświetlenie nocne, w postaci 5 białych diod LED oraz czujnika zmierzchowego, realizując swoje zadania przy niedostatecznym oświetleniu.


pakiet: