Wideodomofon EURA VDP-40A3 FENIKS kolor czarny 7 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Wideodomofon EURA VDP-40A3 FENIKS kolor czarny 7 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 789.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Wideodomofon EURA VDP-40A3 FENIKS kolor czarny 7
789.00
IVEL Electronics
Eura VDP-40A3 ''Feniks''
819.00
RTV EURO AGD
Eura VDP-40A3 ''Feniks''
819.00
OleOle!

Parametry

Producent:EURA
Kategoria:Domofony i wideodomofony

Opis

videodomofon EURA VDP-40A3 FENIKS odcień czarny 7


Jednorodzinny videodomofon Eura VDP-40A3 Feniks z serii Eura Connect jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników poszukujących sprzętów realizujących kontrolę strefy wejścia na teren posesji. Pakiet składa się z czarnego monitora VDA-40A3 WiFi, kasety zewnętrznej VDA-13A3 i adaptera sieciowego DC 12V - VZA-63A3. Oprócz charakterystycznych funkcji — komunikacji z osobą odwiedzającą, podglądu otoczenia kamery oraz sterowania ryglem przy wejściu na posesję videodomofon pozwala na obsługę drugiego wyjścia, np. Bramy.

Głośnomówiący monitor Eura VDA-40A3 wbudowany moduł WiFi umożliwiający obsługę urządzenia za pomocą aplikacji Eura Connect dostępnej na platformy Android i iOS. Po naciśnięciu przycisku wywołania na kasecie zewnętrznej, następuje równoległe wywołanie monitora, a także smartfona wyekwipowanego w aplikację przenośną Eura Connect, dzięki której realne jest odbieranie połączeń, sterowanie ryglem elektromagnetycznym i automatem bramowym, manualne realizowanie oraz rejestrowanie filmów w trakcie trwania połączenia.

na dodatek monitor VDA-40A3 posiada 7'' ekran cechujący się obrazem o świetnej jakości. Urządzenie wyposażony jest w pokrętła regulacyjne umożliwiające dostosowanie głośności rozmowy, jasności i nasycenia obrazu. Używając przycisku znajdującego się nad pokrętłami, użytkownik może wybrać jedną z 16 przystępnych melodii gongu, a przesuwając przełącznik — zmienić jej głośność.

Montowana natynkowo kaseta zewnętrzna Eura VDA-13A3 to urządzenie o innowacyjnej stylistyce i wandaloodpornej konstrukcji. Bramofon wyprodukowany jest ze stopu aluminium, wytrzymałego na opady atmosferyczne na dodatek zabezpieczony daszkiem. Kasetę zaopatrzono w kamerę rejestrującą obraz w rozdzielczości 700 TVL z obiektywem o polu widzenia 53º. Dodatkowo kaseta zewnętrzna ma oświetlenie nocne w postaci 5 diod IR, a także sensor zmierzchowy aktywujący samoczynnie diody przy niedostatecznym oświetleniu.