Zestaw jednorodzinny panel domofonowy wielorodzinny z szyfratorem RADBIT BRC10 MOD, ZR12318 promocja 2020

Cena754.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie IVEL Electronics

Parametry

Producent:RADBIT
Kategoria:Domofony i wideodomofony

Opis

pakiet jednorodzinny panel domofonowy wielorodzinny z szyfratorem RADBIT BRC10 MOD
Cyfrowy domofon wielorodzinny BRC10 MOD


Wyświetla nazwiska:

Domofon 10 rodzinny, wyświetla nazwiska (albo nazwy firm). Asygnowany do montażu podtynkowego w blokach i kamienicach wielorodzinnych. Jest wyekwipowany w zamek szyfrowy, co umożliwia otwieranie drzwi kodem.

Otwieranie kodem:

Cyfrowy domofon wielorodzinny z szyfratorem pozwala na otworzenie drzwi kodem. W pamięci domofonu gromadzi się 254 kody użytkowników i 1 kod administratora. Klawiatura domofonu spełnia funkcję zamka szyfrowego – drzwi otwiera się za pomocą 4-cyfrowego kodu. Domofon obsługuje w dodatku przycisk wyjścia, tzw. EXIT BUTTON. Podłączenie takiego przycisku umożliwia swobodne wyjście z terenu posesji.

Jakość:

wykorzystanie do produkcji najkorzystniejszych materiałów i trwała budowa powodują, że domofon działa bezusterkowo. Płyta czołowa domofonu jest tworzona z anodowanego aluminium, dzięki temu nawet po wielu latach wygląda nienagannie. Płaska klawiatura jest wyraźnie mniej narażona na uszkodzenia mechaniczne niż klawiatura konwencjonalna. Podświetlenie umożliwia komfortową obsługę w nocy, a delikatnie wyczuwalny pod palcami kształt cyfr usprawnia obsługę osobom słabo widzącym. Wyświetlacz umożliwia obsługę osobom niesłyszącym – pojawiają się na nim komunikaty sygnalizujące o dzwonieniu lub otwarciu drzwi.

Cyfrowy domofon wielorodzinny z szyfratorem – wyświetlacz:

Układ pozwala na zaprogramowanie do 10 nazwisk lokatorów albo np. Spisu firm (po 14 znaków), które będą się pokazywać cyklicznie, w dwóch wierszach na wyświetlaczu domofonu. Wyświetlane jest tylko tyle ekranów, ile zostało wprogramowanych nazwisk. Jeżeli do pamięci domofonu zostały wpisane 3 nazwiska, będą wyświetlać się na dwóch kolejnych ekranach.

Na czytelnym, dwuliniowym wyświetlaczu widoczne są wszelki komunikaty związane z programowaniem i obsługą domofonu. Przed sprzedażą wprogramowujemy dowolny, zgodny z życzeniem użytkownika komunikat tekstowy 2×16 znaków. Komunikat ten wyświetla się na ekranie powitalnym.

Montaż domofonu:

Wszystkie elementy domofonu łączy się przy pomocy wtyczek i złącz śrubowych. Domofon ma cztery potencjometry regulacyjne: regulacja czułości mikrofonu kasety, regulacja kontrastu wyświetlacza LCD, regulacja wzmocnienia wzmacniacza kasety i regulacja głośności dźwięków potwierdzeń. Domofon dopasowany do konstrukcji podtynkowego. Montaż natynkowy możliwy w kieszeni natynkowej.

Specyfikacja techniczna:


1x Unifony cyfrowe UNC Radbit:


Domofon współpracuje z unifonami cyfrowymi UCN Radbit. Po zamontowaniu unifonu programuje się go na numer zgodny z numerem lokalu (przy pomocy zworek). Pomocnik programowania unifonu wyświetla na wyświetlaczu LCD domofonu informacje o tym, które zworki należy włożyć w unifonie, aby zaprogramować go na dany numer.

W skład zestawu wchodzi:
  • Panel zewnętrzny BRC10 MOD ( 1 szt. )
  • Unifon ( 1 szt. )
  • Zasilacz ( 1 szt. )