Bisk Dozownik do mydła w płynie 0,35 litra alicante plastik biały promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Bisk Dozownik do mydła w płynie 0,35 litra alicante plastik biały oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 29.98 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Dystrybutor Masterline
29.98
Castorama
Dozownik mydła w płynie 300 ML BIAŁY BISK
31.00
Leroy Merlin

Parametry

Producent:Bisk
Kategoria:Dozowniki mydła

Opis

Dozownik (dystrybutor) mydła w płynie Bisk Masterline (72027) 0,3 litra z tworzywa ABSDozownik (dystrybutor) mydła w płynie Bisk Masterline (72027) o pojemności 0,3 litra produkowany jest z wyjątkowo trwałego tworzywa sztucznego ABS zapewniającego bezproblemowe utrzymanie dozownika w czystości przez dużo lat.

wyekwipowany jest w wielki i ergonomiczny przycisk dozowania mydła oraz wizjer do kontrolowania ilości mydła w dozowniku. Bardzo prosty w nieskomplikowany w konserwacji i użytkowaniu. Uniwersalne i atrakcyjne wzornictwo pozwala na wkomponowanie dozownika w przestrzeń każdej łazienki, czy kuchni.

Dozownik (dystrybutor) mydła w pianie Bisk Masterline (72027) to nie tylko nad wyraz użyteczne rozwiązanie zmniejszające ryzyko rozwoju drobnoustrojów i podnoszące tym samym poziom higieny,ponadto ozdobny wystroju kuchni lub łazienki.właściwości techniczne i użytkowe dozownika Bisk Masterline (72027):Kolor obudowy: biały z elementami przezroczystymiMateriał pokrywy: tworzywo ABS Przeznaczenie: mydło w płyniePojemność zbiornika na mydło: 0,3 litra (300 ml)Sposób dozowania: ręczny (przycisk dozowania)Sposób napełniania mydłem: zalewanie, można uzupełniać z kanistraWymiary (wys/szer/gł.): 180 x 82 x 80 mm rodzaj konstrukcji: ścienny, dokręcanyWaga netto: 0,2 kg Waga brutto: 0,5 kgCE deklaracja zgodności producentaGwarancja: 12 miesięcyWyposażenie / Funkcje dozownika Bisk Masterline (72027):obszerny i praktyczny przycisk dozowaniazbiornik wielokrotnego napełnianiazawór niekapekwizjer do kontrolowania ilości mydła w dozownikuuchylna pokrywa zbiornikaOpakowanie fabryczne gromadzi:dozownik (dystrybutor) mydła w płynie Bisk Masterline (72027)instrukcję obsługi i konstrukcji w języku polskim komponenty montażowe (pakiet kołków z wkrętami) kartę gwarancyjną producenta...