Overmax Dron x-bee drone 7.2 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Overmax Dron x-bee drone 7.2 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 489.91 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Dron OVERMAX X-Bee drone 7.2 FPV Czarny DARMOWY TRANSPORT
489.91
ELECTRO.pl
Dron OVERMAX X-Bee drone 7.2 FPV Czarny
509.00
Media Expert

Parametry

Producent:Overmax
Kategoria:Drony
Rodzaj quadrocopter
Czas lotu 25 min
Funkcje żyroskop, akcelerometr

Opis

DRON X-BEE 7.2 FPV

X-Bee Drone 7.2 to lepsza wersja najbogatszego jak dotąd modelu X-Bee! Ten dron to jeszcze efektywniejsza, zrównoważeniejsza i ciekawsza maszyna, w której wyśmienity wygląd jest tylko jednym z atutów.

Największą zaletą jest funkcja FPV zestawienie kamery, a także ekranu FPV wbudowanego w pilot zdalnego sterownia, zezwala na bieżące śledzenie obrazu z kamery. Sterownie dronem usprawnia Headless mode, a Back Home (powrót do poprzedniego położenia), a także Altitude Hold (utrzymywanie stałej wysokości) działają wyjątkowo płynnie.

Dronem można sterować z odległości choćby 200m, dlatego powyższe funkcje mogą okazać się szczególnie wyraźne. Postępowa pokrywa kamery zagwarantuje jej ulepszoną stabilizację obrazu, natomiast nagrywanie odbywa się bezpośrednio na wymienną kartę pamięci.

W zestawie z kamerą znajduje się pilot, kamera z obudową, pilot z uchwytem FPV, karta SD 4GB i 4 zapasowe śmigła.