Overmax Dron x-bee drone 7.2 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Overmax Dron x-bee drone 7.2 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 472.71 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Dron OVERMAX X-Bee drone 7.2 FPV Czarny DARMOWY TRANSPORT
472.71
ELECTRO.pl
Dron OVERMAX X-Bee drone 7.2 FPV Czarny
529.00
Media Expert

Parametry

Producent:Overmax
Kategoria:Drony
Rodzaj quadrocopter
Czas lotu 25 min
Funkcje żyroskop, akcelerometr

Opis

DRON X-BEE 7.2 FPV

X-Bee Drone 7.2 to lepsza wersja najbogatszego jak dotąd modelu X-Bee! Ten dron to jeszcze sprawniejsza, jednostajniejsza i ciekawsza maszyna, w której perfekcyjny wygląd jest tylko jednym z atutów.

Największą zaletą jest funkcja FPV zestawienie kamery, a także ekranu FPV wbudowanego w pilot zdalnego sterownia, umożliwia bieżące śledzenie obrazu z kamery. Sterownie dronem ułatwia Headless mode, a Back Home (powrót do poprzedniego położenia) i Altitude Hold (utrzymywanie stałej wysokości) działają wyjątkowo płynnie.

Dronem można sterować z odległości choćby 200m, dlatego powyższe funkcje mogą okazać się wyjątkowo widoczne. Innowacyjna obudowa kamery gwarantuje jej lepszą stabilizację obrazu, natomiast nagrywanie odbywa się bezpośrednio na wymienną kartę pamięci.

W komplecie z kamerą znajduje się pilot, kamera z obudową, pilot z uchwytem FPV, karta SD 4GB, a także 4 zapasowe śmigła.