Syma Dron x5sw promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Syma Dron x5sw oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 169.79 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Syma X5SW Explorers 2 (kamera FPV WiFi 0.3MP, 2.4GHz, zasięg 30m, headless, 31.5cm) - Czarny
169.79
RC Pepis
Syma X5SW Explorers 2 (kamera FPV WiFi 0.3MP, 2.4GHz, zasięg 30m, headless, 31.5cm) - Biały
169.79
RC Pepis
Dron SYMA X5SW Czarny
169.99
Media Expert
Dron SYMA X5SW Czarny DARMOWY TRANSPORT
169.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:SYMA
Kategoria:Drony
Rodzaj quadrocopter
Czas lotu 8 min
Funkcje żyroskop

Opis

DRON SYMA X5SW DRON SYMA X5SW KAMERA HD FPV
świetnY DRON

SYMA X5SW to godny polecenia dron z bogatymi technologiami w niezwykle korzystnej cenie! Dron znanego producenta SYMA cechuje się posiadaniem takich składników jak 6-osiowy system kontroli lotu, kamera HD z Wi-Fi, czy osiem śmigieł. To wszystko znajduje się w tym wyjątkowo sprawnym i użytecznym urządzeniu. Szczególnie wygodny i prosty w obsłudze pilot sterowania, pozwoli na optymalnyą obsługę tego urządzenia.

  • - zasięg nawet do 100 metrów
  • - widowiskowe akrobacje w powietrzu
  • - zastosowana kamera HD z Wi-Fi
  • - pokaźna stabilność lotu
  • - do 10 minut lotu na jednym ładowaniu
  • - pilot zdalnego sterowania
wartość: 149 zł
sporo możliwości

SYMA X5SW to dron, który pomimo swoich niewielkich rozmiarów, dostarcza użytkownikowi mnóstwo możliwości. Dron X5SW ma zastosowaną kamerę HD z WiFi, która przekazuje obraz w świetnej jakości, a wysoka stabilność lotu zapewnia bardziej wygodną obsługę drona. Mało tego dron Syma pozwala ustawić tryb lotu na prędki, lub wolny.

Dlaczego warto kupować u nas?
Łatwość obsługi
Brak zakłóceń

Dron marki Syma działa na częstotliwości, która pozwala uniknąć wszelkiego typu zakłócenia. Zasięg drona to choćby 100 metrów, a pomimo to urządzenie natychmiastowo reaguje na wszystkiego rodzaju polecenia!

unikatowa kamera HD

SYMA X5SW został zaopatrzony w kamerę, która przekazuje transmisję w jakości HD i to wszystko dzięki zwykłemu połączeniu WiFi. Kamera pozwala również na robienie fotografii i nagrywanie filmów video wysokiej jakości! To wszystko przy wygodnym użyciu urządzenia przenośnego.

nieszablonowe oświetlenie

Dzięki specjalnemu zaimplementowanemu oświetleniu, dron będzie wyglądał szczególnie pięknie nocną porą! Zagwarantuj unikatową rozrywkę sobie i swym bliskim.

EKWILIBRYSTYKA

Dron Syma X5SW może w locie dokonywać różnych ekwilibrystycznych manewrów! To wszystko możliwe jest przy bardzo prostym wciśnięciu przycisku, a dron wykona w powietrzu mnóstwo atrakcyjnych trików.

Stan i gwarancja
STAN artykułu - OUTLET

Sprzęt oferowany na tej aukcji to urządzenie z kategorii outlet, ma oryginalne opakowanie (otwarte), nie mieści instrukcji obsługi.

Sprzęt nie ma wad, jeśli nie zostało to wyszczególnione w niniejszej sekcji aukcji. Fotografie wytwarzane są poprzez nas i przedstawiają rzeczywisty stan oferowanego artykułu.

Produkty są najwyższej jakości i gotowe, by od razu wysłać je na Twój adres.

GWARANCJA producenta MALANET - 12 MIESIĘCY

Gwarancja 12-miesięczna firmy Malanet pozwoli Ci spokojnie korzystać ze sprzętu. Jeśli zdarzy się, że wykryjesz usterkę podczas okresu gwarancyjnego, zostanie ona momentalnie i bezpłatnie usunięta.

O firmie Malanet kim jesteśmy?

Malanet sp. Z o.o. Jest progresywną, prężnie działającą firmą zajmującą się sprzedażą sprzętu elektronicznego lubianych producentów z branży IT i elektroniku użytkowej, konsumenckiej.

W naszej ofercie znajdują się równocześnie sprzęty elektroniczne świeże, jak i użytkowane oraz towary z działu outlet i renew. Produkty oferowane przez naszą firmę to zwykle elektronika użytkowa. Nasze magazyny zasilane są sprzętami poleasingowymi, pochodzącymi z nadwyżek magazynowych i produkcyjnych, zwrotów konsumenckich czy anulowanych zamówień głównie z zachodniej Europy.

parametry techniczne