Brother HL-L2352 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Brother HL-L2352 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 389.72 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-35%
Brother HL-L2352DW
389.72
OleOle!
BROTHER drukarka HL-L2352DW (HLL2352DWYJ1)
449.00
Mall.pl
Brother HL-L2352DW
599.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Brother
Kategoria:Drukarki laserowe
Szybkość druku mono 30 str/min
Szerokość 35 cm
Wysokość 18 cm
Interfejs USB

Opis

Kompaktowa drukarka monochromatyczna- ciche i efektywne drukowanie bezprzewodowe w domu i biurze
Drukarka HL-L2352DW stanowi perfekcyjny wybór dla tętniących życiem domów i zabieganych biur. Obfita prędkość druku, automatyczny druk dwustronny i podajnik papieru o obszerności 250 arkuszy dają Ci pewność, że Twój czas będzie używany w sposób efektywny. Poza tym, urządzenie to proponuje interfejs sieci bezprzewodowej.

najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny
Kluczowym czynnikiem dla wielu firm są koszty, dlatego też postaraliśmy się, by urządzenie HL-L2352DW było oszczędne. Instalując nasze wkłady z tonerem o rozszerzonej wydajności i korzystając z funkcji automatycznego druku dwustronnego można znacząco ograniczyć koszt każdego wydruku.

sprawność, jakiej potrzebują marki jutra
Drukarka HL-L2352DW oferuje wysoką szybkość druku do 30 stron na minutę, podajnik papieru o pojemności do 250 arkuszy oraz łączność bezprzewodową, umożliwiającą przenośne drukowanie bezpośrednio z telefonów komórkowych i tabletów, a jej ustawienie i przygotowanie do pracy zajmie zaledwie kilka minut. Jeśli dodamy do tego możliwość drukowania na rożnych rodzajach nośników, otrzymamy świetną drukarkę, na którą można liczyć w trakcie drukowania profesjonalnych dokumentów.

Cicha praca bez jakichkolwiek kompromisów
Drukuj przy najniższym w swej klasie poziomie hałasu (poniżej 50dB), nie rezygnując przy tym z szybkości ani z jakości. Urządzenie pracuje cicho przy maksymalnej prędkości, dlatego z powodzeniem można je ustawić na biurku i drukować w tle, nie przerywając swojej pracy.

długookresowa eksploatacja
Dzięki użyciu do produkcji solidnych i trwałych materiałów i zapewnieniu genialnego wsparcia technologicznego w standardzie, użytkownik może być spokojny, że jego drukarka będzie mu długo służyć.

przychylne środowisku
Modele Brother spełniają normy sprawności energetycznej i dlatego pozostały nagrodzone Energy Star - umożliwienie zmniejszenia wpływu na środowisko przy jednoczesnym obniżeniu kosztów druku.


Podajnik papieru

- Podajnik charakterystyczny - 250 arkuszy
- Podajnik ręczny - 1 arkusz


Materiały eksploatacyjne oryginalne

Jednostka bębna
Brother DR-2401
Toner
- Toner Brother TN-2411
- Toner Brother TN-2421


efektywność mat. Eksploatacyjnych

- Brother DR-2401 do 12,000 stron
- Toner Brother TN-2411 do 1200 stron
- Toner Brother TN-2421 do 3000 stron


Akcesoria w pakiecie

- kabel zasilający
- Przewodnik bezpieczeństwa artykułu,
- Dysk z oprogramowaniem
- Karta gwarancyjna
- Podręcznik szybkiej obsługi