Brother HL-L3210 promocja 2020

Cena969.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Brother
Kategoria:Drukarki laserowe
Szybkość druku mono 18 str/min
Szybkość druku kolor 18 str/min
Szerokość 41 cm
Wysokość 25 cm
Interfejs USB

Opis

Brother HL-L3210CW - profesjonalna bezprzewodowa kolorowa drukarka LEDHL-L3210CW to najmniejsza kolorowa drukarka LED wyposażona w nowe technologie. Urządzenie proponuje obszerny zakres funkcji i pozostało zaprojektowane z myślą o Tobie i Twoim biznesie przez połączenie elegancji z kompaktowymi rozmiarami, nadzwyczajnymi do Twojej przestrzeni biurowej.

Drukarka HL-L3210CW obejmuje szereg nowych funkcji przenośnych. Drukuje bezpośrednio z urządzeń posiadających AirPrint albo Google Cloud Print. Cicha praca bez jakichkolwiek kompromisów W ruchliwym środowisku biurowym dodatkowy hałas, który rozprasza uwagę pracowników, jest niepotrzebny.

Urządzenie HL-L3210CW drukuje w pełnym odcieniu z szybkością do 18 stron na minutę przy emisji hałasu nieprzekraczającej 45 dB. Z tymi najlepszymi w branży parametrami, ta kolorowa drukarka wyśmienicie nadaje się do ustawienia na biurku.

Dodaj swojej firmie odrobinę koloru Zapewnij swym dokumentom firmowym większą siłę oddziaływania, dodając do nich odrobinę koloru. Urządzenie HL-L3210CW drukuje w rozdzielczości do 2400 dpi z wykorzystaniem technologii LED i gwarantuje profesjonalne, wysokiej jakości wydruki.

Oszczędzaj czas i pieniądzeTe biurowe urządzenie proponuje prędkość, bezusterkowość i perfekcyjny stosunek jakości do ceny. Z zaimplementowanym podajnikiem o pojemności 250 arkuszy można pracować dłużej bez konieczności kompletowania papieru.

Stosując materiały eksploatacyjne o powiększonej efektywności możemy rzadziej wymieniać toner i zapewnić sobie konkurencyjny koszt wydruku pojedynczej strony, zarówno w czerni, jak i w odcieniu. Dzisiaj praca w Twoim biurze może przebiegać jeszcze wydajniej.

Najważniejsze funkcje:Oszczędź czas, dzięki wysokiej szybkości druku - do 18 stron na minutę w mono i welastyczny podajnik papieru o objętości do 250 arkuszy, a także podajnik ręczny na jeden arkuszSzybsze i bezpieczniejsze połączenie 802.11n z siecią bezprzewodowąBezprzewodowa łączność przenośna pozwala na druk bezpośrednio z maszyn opartych o Apple iOS,Android, Windows Phone czy BlackberryNiższe koszty operacyjne z opcjonalnymi wysokowydajnymi kolorowymi tonerami.

Drukuj dokumenty wysokiej jakości dzięki rozdzielczości do 2 400 x 600dpi3 lata gwarancji po rejestracji na stronie www.brother.pl...