Zebra Drukarka kart plastikowych zc100 promocja 2022

Cena3480.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie INTERSONEX

Parametry

Producent:Zebra
Kategoria:Drukarki termiczne i etykiet

Opis

ZEBRA ZC100. Niezależnie od tego, czy drukujesz plakietki dla pracowników, aby zapewnić bezpieczeństwo swej placówki, czy przepustki dla gości i karty członkowskie dla klientów, drukowanie jednostronne kart odgrywa ważną rolę w Twojej firmie. Ci trzeba drukarki kart, która zminimalizuje wpływ na skuteczność operacyjną i produktywność pracowników - drukarka kart, która jest nietrudna w konfiguracji, prosta w obsłudze i łatwa w zarządzaniu. Możesz mieć to wszystko z ZC100. Otrzymujesz elegancką inżynierię zmieniającą prostotę gry. ZC100 to plug and play, zaraz po wyjęciu z pudełka - nie wymaga konfiguracji. Pomysłowy podajnik kart dostosowuje się do grubości karty. Nowy sterownik oferuje graficzny interfejs użytkownika, który zapewnia nowy poziom prostoty zarządzania procesem drukowania, a także wyglądem i stylem drukowanych kart. Taśma może zostać włożona do drukarki tylko w jeden sposób, by zmienić głupie wstęgi - a dzięki inteligentnym chipom w taśmach z całą pewnością zawsze zmienisz wstążki, zanim zostaną wydane, unikając niepotrzebnych przestojów drukarki. Ci trzeba ręcznie włożyć kartę? Rura świetlna likwiduje wszelkie zamieszanie, kierując użytkowników w miejsce i sposób włożenia karty. Dzięki obsłudze wielu zróżnicowanych języków ZC100 jest gotowy do wdrożenia w dowolnej części świata. Nowy design drukarki kart Zebra ZC100 przełomowy projekt „nadaje się wszędzie" jest w domu w dowolnym miejscu w firmie - od biur i zaplecza po powierzchnie skierowane do klienta. Najcieńszy profil i najniższe kryteria w zakresie prześwitu pozwalają modelowi ZEBRA ZC100 połączyć się praktycznie w dowolnym miejscu, gwarantując większą sprężystość wdrażania. Funkcje zabezpieczeń pozwalają na drukowanie kart bez ryzyka w miejscach publicznych, od blokady pokrywy drukarki, która zapobiega kradzieży kart i drukowanych kart, szyfrowania rządowego w celu ochrony najistotniej wrażliwych danych i uwierzytelniania drukarki na hoście w celu zapobiegania nieautoryzowanym aplikacjom albo urządzenia mobilne z drukowania kart. Opcjonalny koder pasków magnetycznych i komplet integracyjny dla koderów bezstykowych obszerniejszą sprężystość drukowania kart. Prędkość drukowania jest do 30% szybsza aniżeli poprzednika Zebry, drukarki kart ZXP Series 1, dzięki czemu pracownicy poświęcają mniej czasu na drukowanie i więcej czasu na bardziej znaczne zadania - a konsumenci spędzają mniej czasu na czekaniu na drukowanie kart. Druk DNA zagwarantuje dodatkowe oprogramowanie drukarki, które usprawnia integrację drukowania kart z aplikacjami, projektowania kart i obsługi drukarek kart ZEBRA ZC100. ZC100 - gdy zrobi to tylko najkorzystniejsza jednostronna drukarka kart. DNA DRUKU zestaw do tworzenia oprogramowania wieloplatformowego (SDK) Windows C#/.Net i Java Printer Software Development Kit (SDK)
  • Jedno pobranie SDK obsługuje środowiska Android, Java i Windows.
  • Łatwe tworzenie aplikacji do drukowania kart z całkowitą kontrolą nad funkcjami drukowania w środowiskach Windows, Linux, Mac OS i Android.
  • Włącz drukowanie kart z urządzeń mobilnych z systemem Android.
  • Włączenie szyfrowania i uwierzytelniania hosta.
  • gromadzi dokumentację i przykłady kodów źródłowych.
CardStudio zestawie z drukarką, to proste w nauce i bogate w funkcje oprogramowanie do projektowania kart, które usprawnia projektowanie kart lojalnościowych, kart upominkowych, dowodów tożsamości i innych. Drukuj Dotknij za pomocą jednego dotknięcia możesz korzystać z sprzętów mobilnych z systemem Android, by uzyskać dostęp do danych na temat sposobu obsługi i rozwiązywania problemów, które pomogą utrzymać drukarki w gotowości do pracy i dostępności. Dane o drukowaniu DNA. Drukuj DNA powoduje, iż system operacyjny Zebra Link-OS dla drukarek kart staje się klasą samą w sobie, oferując narzędzia programowe Zebra-only, które upraszczają życie wszystkim, którzy dotykają drukarek, od drukowania po zarządzanie drukarką i rozwój aplikacji.