Drukarka paragonowa bonowa termiczna USB Qoltec promocja 2024

Cena513.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Qoltec
Kategoria:Drukarki termiczne i etykiet

Opis

profesjonalne rozwiązanie dla Twojej marki

Drukarki paragonowe/bonowe niezbędne są w domach handlowych, sklepach spożywczych, restauracjach, supermarketach i we wszelkich innych miejscach, w których konieczne jest drukowanie paragonu. Jeśli w Twojej pracy jakość ma kluczowe znaczenie, to znak,Ci potrzeba niezawodnego urządzenia. Drukarki Qoltec pomogą Ci znacząco podnieść efektywność pracy niezależnie od tego, czy świadczysz usługi konsumenckie w obfitym centrum handlowym, czy też prowadzisz niepokaźny salon fryzjerski. Dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej klasy materiałów są wytrzymałe i gotowe na pracę w każdych warunkach.


Postaw na jakość

Drukarka paragonowa Qoltec to świetne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się prędkość i precyzja wydruku szerokiej ilości paragonów. Dodatkowo nasz produkt oferuje:
- maksymalną szybkość wydruku 250 mm/s,
- sygnalizację statusu pracy - dzięki wbudowanej diodzie LED,
- złącze RJ-11, które umożliwi podłączenie szuflady do kasy fiskalnej
- niskie koszty eksploatacyjne - taśma do druku jest tania idostępna
- gilotyna - obustronne nacięcie paragonu gwarantuje bezproblemowe oderwanie papieru nie uszkadzając wydruku


Wydruk termiczny

Dzięki zaimplementowaniu metody druku bezpośredniego, znamionującego się stanowczą czułością na temperaturę urządzenie nie wymaga atramentu ani tonera. Wydruki wykonywane są natychmiast przez nagrzanie papieru umieszczonego we wnętrzu drukarki.


Zaufanie potwierdzone gwarancją

Zależy ci na jakości kupowanego artykułu, dlatego nasze projekty i rozwiązania nastawione są na spełnienie Twoich pragnień. Każda oferowanych przez nas drukarek termicznych objęta jest gwarancją poprzez 24 miesiące od dnia zakupu.