Przenośna drukarka kodów kreskowych qln420 marki Zebra promocja 2022

Cena2995.47
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie INTERSONEX

Parametry

Producent:Zebra
Kategoria:Drukarki termiczne i etykiet

Opis

Wśród innowacyjnych i najbardziej praktycznych rozwiązań proponowanych przez naszą firmę znajdują się także mobilne drukarki etykietZebra QLN420, które zezwalają na drukowanie najróżniejszego typu etykiet i znajdują użycie w wielu branżach. Drukarki Zebra QLN420 działają w oparciu o technikę druku termicznego. Drukarki zezwalają na drukowanie w dowolnym miejscu i znamionują się wzmocnioną obudową.

Drukarka etykiet Zebra QLN420

Drukarki Zebra QLN420 to przenośne urządzenia w termicznej technologii druku o rozdzielczości 203 dpi. Modele mają solidną, usztywnioną konstrukcję co sprawia, że są odporne na upadki z wysokości do 1,8 m i można je wyposażyć w stację dokującą do wózków widłowych. Dzięki tym cechom przenośne drukarki rewelacyjnie sprawdzają się w środowisku magazynowym. Jesteśmy pewni,towar stanie na wysokości zadania każdego Klienta.

ergonomiczne drukarki Zebra QLN420

mobilne drukarki etykiet QLN420 to nad wyraz funkcjonalne modele drukarek mobilnych Zebry. Urządzenia posiadają 128 MB pamięci RAM oraz 256 MB Flash. Niepokaźna szerokość etykiety do zadrukowania to 51 mm, a maksymalna to 112 mm. Maksymalna średnica zewnętrznej rolki to 66 mm. Urządzenia cechuje także stosunkowo wysoka prędkość przetwarzania i wydajność. Wielki dobór przystępnych akcesoriów powoduje, że drukarki są istotnie komfortowe w użyciu i mogą zostać dobrane do potrzeb Klientów.

mobilne drukarki etykiet do różnorodnych zastosowań

Drukarki Zebra QLN420 można połączyć do sieci bezprzewodowej przy pomocy portu Ethernet dzięki temu możliwe jest proste zdalne zarządzanie. Wzmocniona budowa drukarek i najwyższej klasy materiały zaimplementowane w ich budowie sprawiają, iż drukarki znajdują szereg bardzo rozmaitych zastosowań.

przenośne drukarki etykiet obsługujące środowisko Link-OS

Rozwiązania zaprojektowane przez firmę Zebra w dodatku rozszerzają skuteczność drukarek. Niektóre modele QLN420 wyekwipowane są w możliwość obsługi środowiska Link-OS w związku z czym zezwalają na łatwość integracji, zarzadzanie i konserwację. Dodatkowo zaimplementowane funkcje zaawansowanego poziomu łączności w połączeniu z prędkim przesyłaniem danych i wielkim zasięgiem definitywnie wyróżniają te modele.

nieduże urządzenie – spory wachlarz zastosowań

mobilna drukarka etykiet Zebra QLN420 to niezwykle praktyczne urządzenie, które znajduje szereg zastosowań. Modele QLN420 są zoptymalizowane przeważnie pod katem szczególnie intensywnej eksploatacji dlatego znajdą wykorzystanie stanowczo w sektorze produkcji, transporcie, branżach związanych z handlem detalicznym czy szeroko rozumianą turystyką.

marka nie dołącza do drukarki tworzyw eksploatacyjnych. Etykiety należy zamówić oddzielnie. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą https://www.4labels.pl/etykiety-i-tasmy.html. W sytuacji wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.