Termiczna drukarka etykiet usb marki Qoltec promocja 2024

Cena562.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Qoltec
Kategoria:Drukarki termiczne i etykiet

Opis

fachowe rozwiązanie dla Twojej marki

Drukarki cieplne niezbędne są w punktach detalicznych, aptekach, hurtowaniach, centrach logistycznych, przy wydrukach listów przewozowych - wszędzie tam, gdzie wymaga się sprawnego działania. Jeśli w Twojej pracy czas ma kluczowe znaczenie, a terminy gonią Cię nieubłaganie, to znak,potrzebujesz bezusterkowego urządzenia. Drukarki Qoltec pomogą Ci znacząco podnieść wydajność pracy niezależnie od tego, czy zajmujesz się dystrybucją towarów, realizacją dostaw, czy też świadczysz usługi konsumenckie. Dzięki wykonaniu z najwyższej klasy materiałów są wytrzymałe i gotowe na pracę w każdych warunkach.


Postaw na jakość
Your browser does not support HTML5 video.
Drukarka cieplna do etykiet Qoltec to nieprzeciętne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się prędkość i precyzja wydruku etykiet. W dodatku nasz towar oferuje:
- maksymalną szybkość wydruku 127 mm/s,
- szybki montaż rolki papieru na dwa sposoby: wewnątrz albo na zewnątrz korzystając z podajnika,
- sygnalizację statusu pracy dzięki zastosowanej diodzie LED,
- niskie koszty eksploatacyjne: taśma do druku jest tania iprzystępna
Wydruk cieplny
Dzięki zastosowaniu metody druku bezpośredniego, charakteryzującego się zasadniczą czułością na temperaturę urządzenie nie wymaga atramentu ani tonera. Wydruki realizowane są natychmiast przez nagrzanie etykiet umieszczonych w środku drukarki albo w podajniku zewnętrznym.
Zaufanie potwierdzone gwarancją

Zależy ci na jakości kupowanego artykułu, dlatego nasze projekty i rozwiązania nastawione są na spełnienie Twoich pragnień. Każda oferowanych przez nas drukarek termicznych objęta jest gwarancją poprzez 24 miesiące od dnia zakupu.