Zebra ZC100 promocja 2021

Cena2844.5
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie INTERSONEX

Parametry

Producent:Zebra
Kategoria:Drukarki termiczne i etykiet

Opis

ZEBRA ZC100. Niezależnie od tego, czy drukujesz plakietki dla pracowników, by zapewnić bezpieczeństwo swej placówki, czy przepustki dla gości i karty członkowskie dla klientów, drukowanie jednostronne kart odgrywa ważną rolę w Twojej firmie. Ci trzeba drukarki kart, która zminimalizuje wpływ na wydajność operacyjną i efektywność pracowników - drukarka kart, która jest prosta w konfiguracji, prosta w obsłudze i nietrudna w zarządzaniu. Możesz mieć to wszystko z ZC100. Otrzymujesz elegancką inżynierię zmieniającą prostotę gry. ZC100 to plug and play, zaraz po wyjęciu z pudełka - nie wymaga konfiguracji. Pomysłowy podajnik kart dostosowuje się do grubości karty. Nowy sterownik oferuje graficzny interfejs użytkownika, który zagwarantuje nowy poziom prostoty zarządzania procesem drukowania oraz wyglądem i stylem drukowanych kart. Taśma może zostać włożona do drukarki tylko w jeden sposób, żeby zmienić głupie wstęgi - a dzięki inteligentnym chipom w taśmach bez dwóch zdań za każdym razem zmienisz wstążki, zanim zostaną wydane, unikając niepotrzebnych przestojów drukarki. Ci trzeba ręcznie włożyć kartę? Rura świetlna usuwa wszelkie zamieszanie, kierując użytkowników w miejsce i sposób włożenia karty. Dzięki obsłudze wielu rozmaitych języków ZC100 jest gotowy do wdrożenia w dowolnej części świata. Nowy design drukarki kart Zebra ZC100 przełomowy projekt „pasuje wszędzie" jest w domu w dowolnym miejscu w firmie - od biur i zaplecza po powierzchnie skierowane do klienta. Najcieńszy profil i najniższe oczekiwania w zakresie prześwitu pozwalają modelowi ZEBRA ZC100 zbratać się praktycznie w dowolnym miejscu, gwarantując pokaźniejszą rozciągliwość wdrażania. Funkcje zabezpieczeń pozwalają na drukowanie kart bez ryzyka w miejscach publicznych, od blokady pokrywy drukarki, która uniemożliwia kradzieży kart i drukowanych kart, szyfrowania rządowego w celu ochrony najistotniej wrażliwych informacji i uwierzytelniania drukarki na hoście w celu uniemożliwiania nieautoryzowanym aplikacjom lub urządzenia mobilne z drukowania kart. Opcjonalny koder pasków magnetycznych i zestaw integracyjny dla koderów bezstykowych pokaźniejszą rozciągliwość drukowania kart. Prędkość drukowania jest do 30% szybsza niżeli poprzednika Zebry, drukarki kart ZXP Series 1, dzięki temu pracownicy poświęcają mniej czasu na drukowanie i więcej czasu na bardziej znaczne zadania - a kupujący spędzają mniej czasu na czekaniu na drukowanie kart. Druk DNA gwarantuje dopełniające oprogramowanie drukarki, które usprawnia integrację drukowania kart z aplikacjami, projektowania kart i obsługi drukarek kart ZEBRA ZC100. ZC100 - gdy zrobi to tylko najkorzystniejsza jednostronna drukarka kart. DNA DRUKU pakiet do tworzenia oprogramowania wieloplatformowego (SDK) Windows C#/.Net i Java Printer Software Development Kit (SDK)
  • Jedno pobranie SDK obsługuje środowiska Android, Java i Windows.
  • Łatwe tworzenie aplikacji do drukowania kart z pełną kontrolą nad funkcjami drukowania w środowiskach Windows, Linux, Mac OS i Android.
  • Włącz drukowanie kart z maszyn mobilnych z systemem Android.
  • Włączenie szyfrowania i uwierzytelniania hosta.
  • mieści dokumentację i przykłady kodów źródłowych.
CardStudio zestawie z drukarką, to proste w nauce i bogate w funkcje oprogramowanie do projektowania kart, które upraszcza projektowanie kart lojalnościowych, kart upominkowych, dowodów tożsamości i innych. Drukuj Dotknij przy pomocy jednego dotknięcia możesz korzystać z maszyn mobilnych z systemem Android, by uzyskać dostęp do informacji na temat sposobu obsługi i rozwiązywania problemów, które pomogą utrzymać drukarki w gotowości do pracy i dostępności. Informacje o drukowaniu DNA. Drukuj DNA powoduje, że system operacyjny Zebra Link-OS dla drukarek kart staje się klasą samą w sobie, oferując narzędzia programowe Zebra-only, które ułatwiają życie wszystkim, którzy dotykają drukarek, od drukowania po zarządzanie drukarką i rozwój aplikacji.