Zebra ZD500 promocja 2021

Cena2168.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie INTERSONEX

Parametry

Producent:Zebra
Kategoria:Drukarki termiczne i etykiet

Opis

Zebra ZD500 to biurkowa, kompaktowa drukarka z funkcją drukowania w oparciu o technikę termiczną oraz termotransferową, przeznaczona do pracy na stanowiskach o ograniczonej przestrzeni. Urządzenie jest zgodne z chipami wszystkich czołowych dostawców, może być stosowane z różnymi etykietami począwszy od niewielkich przywieszek na pojedyncze produkty po wielkie etykiety na kartony i palety. Zebra ZD500 proponuje proste, jednodotykowe drukowanie i kodowanie, komfortowe ładowanie tworzyw eksploatacyjnych.

Biurkowa drukarka etykiet Zebra ZD500

Wysokiej klasy urządzenie zaprojektowane z myślą o użyciach, gdzie jakość i prędkość wydruku pełnią najwyższą rolę. Sprzęt wyposażony jest w otwartą platformę Link-OS łączącą system operacyjny dla inteligentnych maszyn Zebry z aplikacjami. Dzięki temu upraszcza integrację oraz zarządzanie i konserwację drukarki z każdego miejsca. Urządzenie jest istotnie proste w konfiguracji i samej obsłudze, a uzupełnianie mediów jest niezwykle intuicyjne. Na dodatek dodatkową opcję UHF RFID dzięki czemu jest także wspaniałym rozwiązaniem dla ośrodków sportowych oraz innych, w których zadrukowany bilet wstępu można dopasować z systemami kontroli dostępu czy mikropłatności dzięki zastosowaniu właśnie technice RFID UHF.

poręczne biurkowe drukarki etykiet

niewielki rozmiar drukarki umożliwia stosowanie jej w niewielkich przestrzeniach. Drukarka została wyekwipowana w interfejs szeregowy, równoległy, USB i Ethernet, a także Bluetooth i certyfikowaną łączność Wi-Fi. Dzięki swojej kompaktowej obudowie, udostępnia bezproblemową, szybką, a także prostą wymianę tworzyw eksploatacyjnych.

Biurkowe drukarki etykiet - zastosowanie

Urządzenie sprawia, iż drukowanie etykiet samoprzylepnych jest proste. Wyjątkowo pasuje do zastosowań w takich miejscach, w których wsparcie techniczne nie jest dostępne, natomiast nieprzerwane działanie ma najwyższy priorytet. Drukarka szczególnie zwinnie produkuje równocześnie pojedyncze etykiety produktów w sprzedaży detalicznej, jak również seryjne wydruki etykiet w laboratoriach, przy produkcji i znakowaniu części oraz do tworzenia biletów i opasek na imprezy.

praktyczne urządzenia – znaczny wachlarz zastosowań

Biurkowa drukarka etykiet Zebra ZD500 to wyjątkowo użyteczne urządzenie, które ma niemało przeróżnych zastosowań. Model zoptymalizowany głównie pod kątem połączenia funkcjonalności i interesującej ceny. Urządzenia znajdują zastosowanie niezwykle w sektorze związanym ze służbą zdrowia, handlem czy transportem.

producent nie dołącza do drukarki materiałów eksploatacyjnych. Etykiety oraz taśmy termotransferowe należy zamówić oddzielnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://www.4labels.pl/etykiety-i-tasmy.html. W sytuacji wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.