Zebra ZQ110 promocja 2021

Cena1183.28
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie INTERSONEX

Parametry

Producent:Zebra
Kategoria:Drukarki termiczne i etykiet

Opis

Wśród najnowocześniejszych i najistotniej poręcznych rozwiązań proponowanych przez naszą firmę znajdują się także przenośne drukarki etykiet i paragonówZebra ZQ110, które pozwalają na drukowanie paragonów i znajdują zastosowanie w wielu branżach. Drukarki Zebra ZQ110 działają w oparciu o technikę druku termicznego. Drukarki zezwalają na drukowanie w dowolnym miejscu. Są to najmniejsze i najszczególniej ekonomiczne drukarki paragonów w ofercie producenta Zebra.

mobilna drukarka etykiet Zebra ZQ110

Drukarki Zebra ZQ110 to 2-calowe urządzenia, które zezwalają na drukowanie paragonów, pokwitowań i biletów na żądanie. Drukarki są wyposażona w szereg ergonomicznych funkcji, a także akcesoriów, które podnoszą jakość pracy. Drukarki znajdują szereg różnych zastosowań, w szczególności w pracy w terenie. Jesteśmy pewni,produkt spełni oczekiwania każdego Klienta.

ergonomiczne drukarki Zebra ZQ110

mobilne drukarki etykiet i paragonów ZQ110 to najmniejsze modele drukarek przenośnych Zebry. Drukarki proponują bezprzewodowy druk do zróżnicowanych zastosowań w dużo sektorach. Urządzenia mają mocną konstrukcję. Zebra ZQ110 potrafi wytrzymać upadki z wysokości do 1,2 m. Drukarki posiadają atest MFI (Made For iPhone/iPod/iPad), są zgodne z Bluetooth/Android, proponują łączność bezprzewodową Wi-Fi, dzięki czemu umożliwiają łatwą instalację, konfigurację i bezproblemową integracje z systemami. Szereg dodatkowych akcesoriów na dodatek podciąga komfort pracy z tym modelem.

mobilne drukarki etykiet do różnorodnych zastosowań

Drukarki Zebra ZQ110 posiadają naprawdę niewiele znaczące rozmiary, które w połączeniu z niewielką wagą oraz dużą oszczędnością baterii sprawiają, że drukarki są funkcjonalna naprawdę w każdych warunkach. Bezawaryjność, trwała i mocna oraz liczne akcesoria dodatkowe powodują, że drukarki można z powodzeniem wykorzystywać w różnorodnych branżach.

mobilne drukarki etykiet z czytnikiem paska magnetycznego

Rozwiązania zaprojektowane przez firmę Zebra dodatkowo zwiększają produktywność drukarek. Niektóre modele ZQ110 wyposażone są w czytnik paska magnetycznego (Magnetic Stripe Reader), który ponadto wznosi funkcjonalność tego niewielkiego urządzenia. Bezproblemowa integracja z wieloma systemami sprawia, że drukarki sprawdzają się w każdych warunkach.

minimalne urządzenie – obszerny wachlarz zastosowań

mobilna drukarka etykiet, paragonów, pokwitowań i biletów Zebra ZQ110 to najkorzystniejsze urządzenie w kategorii małych drukarek do pracy w terenie. Główne zastosowania branżowe to z zasady handel detaliczny jak również turystyka, transport czy gastronomia.