Drukarka zq510 3 calowa usb termiczna 203dpi marki Zebra promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Drukarka zq510 3 calowa usb termiczna 203dpi marki Zebra oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2346.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-37%
Zebra ZQ510
2346.00
INTERSONEX
Mobilna drukarka etykiet Zebra ZQ510
3725.01
DSG Centrum

Parametry

Producent:Zebra
Kategoria:Drukarki termiczne i etykiet

Opis

Wśród najnowocześniejszych i najbardziej użytecznych rozwiązań proponowanych poprzez naszą firmę znajdują się także mobilne drukarki etykiet i paragonówZebra ZQ510, które pozwalają na drukowanie paragonów i znajdują użycie w wielu branżach. Drukarki Zebra ZQ510 działają w oparciu o technologię druku cieplnego. Drukarki pozwalają na drukowanie w dowolnym miejscu i sprawdzą się w pracy w każdych warunkach.

Drukarka paragonów Zebra ZQ510

Drukarki Zebra ZQ510 to niewielkie urządzenia, które zezwalają na drukowanie paragonów, pokwitowań i biletów na żądanie. Drukarki wyekwipowana są w szereg ergonomicznych funkcji oraz dodatkowych akcesoriów, które podnoszą efektywność i komfort pracy. Drukarki znajdują szereg przeróżnych zastosowań, w szczególności w pracy w terenie. Jesteśmy pewni,towar stanie na wysokości zadania każdego Klienta.

poręczne drukarki Zebra ZQ510

przenośne drukarki paragonów ZQ510 to szczególnie praktyczne modele drukarek mobilnych Zebry. Urządzenia mają 32-bitowy procesor, pamięć 512MB Flash i 256MB RAM, umożliwiający termiczny zadruk etykiet, a także paragonów (opcja dodatkowa dostępna w wybranych konfiguracjach). Rozdzielczość druku wynosi 203 dpi, obsługiwana szerokość wynosi od 80 mm do 113 mm, drukowanie odbywa się z szybkością 127 mm/s, maksymalna średnica rolki wynosi 51 mm lub 57 mm. Drukarki posiadają standard IP54 oraz obudowę produkowaną z trwałych tworzyw, co pozwala na stosowanie w skomplikowanych warunkach pracy.

mobilne drukarki paragonów do rozmaitych zastosowań

Drukarka Zebra ZQ510 ma naprawdę nieduże wymiary, które w połączeniu z niewielką wagą i dużą oszczędnością baterii sprawiają, iż drukarka jest poręczna naprawdę w każdych warunkach. Kompaktowe rozmiary w połączeniu z wytrzymałością na wahania temperatury oraz na upadki na beton i niezwodną szczelność to dodatkowe zalety tego modelu, który znajduje szereg funkcjonalnych zastosowań.

przenośna drukarka paragonów obsługujące środowisko Link-OS

Rozwiązania zaprojektowane przez markę Zebra dodatkowo zwiększają skuteczność drukarek. Niektóre modele ZQ510 wyposażone są w możliwość obsługi środowiska Link-OS w związku z czym umożliwiają łatwość integracji, zarządzanie i konserwację. W dodatku użyteczna konstrukcja i znajdujący się uchwyt umożliwiają noszenie drukarki przypiętej do paska, dzięki temu urządzenie perfekcyjnie sprawdzi się w logistyce i przemyśle.

niepokaźne urządzenie – duży wachlarz zastosowań

przenośna drukarka pokwitowań i biletów Zebra ZQ510 to najkorzystniejsze urządzenie w kategorii śladowych drukarek do pracy w terenie. Główne użycia branżowe to z zasady transport, produkcja i handel detaliczny.