Seagate Dysk stgd4000400 (3660619402052) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Seagate Dysk stgd4000400 (3660619402052) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 529.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Seagate Game Drive PS4 4TB USB 3.0
529.00
RTV EURO AGD
Seagate Game Drive PS4 4TB USB 3.0
529.00
OleOle!

Parametry

Producent:Seagate
Kategoria:Dyski przenośne
Pojemność (TB) 4 TB
Rodzaj HDD

OpisWybrane atrybutyFormat 2,5"
Interfejs USB 3.1
pojemność w GB 4000 GB
W zgodzie ze starymi rozwiązaniami. W zgodzie z nowymi rozwiązaniami

Usuwasz gry ze swej konsoli, żeby zrobić miejsce na świeże tytuły? Skończ z tym i przechowuj solidną kolekcję gier na dysku Game Drive do konsoli PS4. Objętość do 4 TB pozwala łatwo przechowywać ponad 100 gier. To wystarczająco dużo miejsca jednocześnie na konwencjonalne gry, jak i na najnowsze tytuły.szybkie złącze USB 3.0 gwarantuje pełną szybkość grania - zupełnie jak w sytuacji korzystania z wewnętrznego dysku - dlatego nie doświadczysz redukcji prędkości.


Konfiguracja dysku jest szczególnie prosta

Podłącz swój zewnętrzny dysk Game Drive bezpośrednio do dowolnego portu USB w konsoli PlayStation 4 i zacznij korzystać z dysku. Konsola PS4 rozpoznaje dysk Game Drive i błyskawicznie przeprowadza użytkownika poprzez konfigurację. Dysk będzie gotowy do stosowania w mniej aniżeli 3 minuty. Cykl ten jest zatwierdzony przez PlayStation - nie spowoduje unieważnienia gwarancji albo konta PlayStation Network. Dysk jest kompatybilny z każdą generacją konsoli PS4 (System Software w wersji 4.50 lub nowszej).


Zabierz dysk ze sobą!

Dysk Game Drive do konsoli PS4 zagwarantuje mobilność. Przenieś swoje gry na dysk i zabierz je wszystkie ze sobą - w dowolne miejsce. Graj na konsoli PS4 swoich znajomych i kontynuuj swoje osiągnięcia na własnym urządzeniu po powrocie do domu.


W domu albo poza domem. Będziesz gotowy

przenośny dysk Game Drive do konsoli PS4 zezwala na przyłączanie w trybie plug-and-play oraz został tworzony i przetestowany z myślą o grach - jednocześnie w domu, jak i poza domem.


Dysk zewnętrzny Seagate Game Drive do PS4 4TB

W zgodzie ze starymi rozwiązaniami. W zgodzie z nowymi rozwiązaniami. 4TB pamięci masowej sprawiają, iż to koniec problemów. Możesz łatwo przechowywać ponad 100 gier bez konieczności ich kasowania - na dysku znajduje się wystarczająco dużo miejsca równocześnie dla klasyki, jak i najnowszych tytułów. Szybkie złącze USB 3.0, w które wyposażony jest dysk Game Drive, zapewnia pełną prędkość grania - zupełnie jak w przypadku korzystania z wewnętrznego dysku - dlatego nie doświadczysz redukcji prędkości.