Seagate Dysk stkc5000400 (3660619409747) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Seagate Dysk stkc5000400 (3660619409747) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 519.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
BackupPlus One Touch 5TB Czarny Dysk zewnętrzny SEAGATE
519.00
MediaMarkt.pl
HDD Seagate ONE TOUCH Portable 5TB Black USB 3.0
531.99
Empik
Seagate One Touch 2020 HDD STKC5000400 5TB (czarny)
579.00
OleOle!
Seagate One Touch 2020 HDD STKC5000400 5TB (czarny)
579.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:SEAGATE
Kategoria:Dyski przenośne
Rodzaj HDD

Opis

fotografie, filmy, dokumenty. Smartfony, tablety i notebooky. Codziennie masz styczność z cyfrowym światem, który stale się zwiększa i trzeba nad nim zapanować. Zarządzanie wieloma plikami na tylu urządzeniach powinno być proste i nie powinno stanowić wyzwania.

z pomocą przychodzi stworzony przez markę seagate dysk zewnętrzny hdd one touch portable.wygodne zarządzanie kopiami zapasowymitworzysz kopie zapasowe przynajmniej raz dziennie? a może odkładasz to zawsze na kolejny dzień? bez względu na to jakie jest twoje podejście do kwestii tworzenia kopii zapasowych, dysk seagate one touch portable oferuje szereg narzędzi, które znacznie ten proces ułatwią.

starczy jedno kliknięcie, aby wykonać kopię zapasową. Możesz dodatkowo zaplanować automatyczne tworzenie kopii zapasowych w odstępach godzinowych, dziennych, tygodniowych lub miesięcznych.przechowuj swoje informacje w wielkim styludysk seagate one touch portable to nie tylko spora objętość na twoje dane.

to także stylowy wygląd, który wyśmienicie wpasuje się do twoich pozostałych urządzeń i akcesoriów. Obudowa dysku została wykonana z polerowanego aluminium, dzięki czemu dysk nie tylko wygląda poprawnie, ale jest w dodatku wytrzymały.zabezpiecz swoj dysk z usługą rescue data recovery servicesodzyskiwanie informacji może być kosztowne.

dlatego większość dysków seagate obejmuje dzisiaj plany usługi odzyskiwania danych rescue. Dzięki nim uzyskasz dostęp do globalnego zespołu światowej klasy ekspertów w zakresie odzyskiwania informacji w razie ich niespodziewanej utraty spowodowanej poprzez awarię mechaniczną, przypadkowe uszkodzenie lub klęskę żywiołową.

niedostępne w krajach objętych embargiem / sankcjami. Niedostępne w rosji (ze względu na przepisy o ochronie danych).w cenę dysku seagate one touch hdd wliczona jest usługa odzyskiwania informacji rescue na okres 2 lat (wymagana rejestracja).