Dysk Toshiba Canvio Basics 1TB, 2_142558 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Dysk Toshiba Canvio Basics 1TB, 2_142558 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Toshiba Canvio Basics 1TB USB 3.0
199.00
OleOle!
-13%
Toshiba Canvio Basics 1TB USB 3.0
199.00
RTV EURO AGD
-13%
TOSHIBA CANVIO BASICS 1TB USB3.0 2,5'' HDTB410EK3AA
199.00
Neonet.pl
-13%
Dysk zewnętrzny TOSHIBA Canvio Basics 1TB Czarny HDTB410EK3AA
199.00
MediaMarkt.pl
HDD Toshiba Canvio Basics 1TB HDTB410EK3AA- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
229.38
Sferis.pl

Parametry

Producent:TOSHIBA
Kategoria:Dyski przenośne
Pojemność (TB) 1 TB
Interfejs pamięci 3.0
Rodzaj HDD

Opis

mobilny dysk twardy Canvio Basics Superszybka pamięć masowa w prostym wydaniuZewnętrzny dysk twardy Canvio Basics posiada do 3 TB informacji i pozwala na ekspresowy transfer plików za pośrednictwem interfejsu SuperSpeed USB 3.0.

Jest on przypasowany do używania w systemie Microsoft Windows i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, więc doprawdy nie da się łatwiej zacząć zapisywać ulubione pliki. Jego nieprzemijalne wzornictwo i matowe wykończenie zawsze wyglądają dobrze zarówno na biurku, jak i w podróży.

Co więcej, dzięki kompatybilności ze standardem USB 2.0 ten dysk twardy można podłączać do starszych maszyn. Miejsce na wszystkie Twoje plikiPamięć masowa o pokaźnej objętości w nieznacznej, poręcznej obudowie o matowym wykończeniu.

Dyski twarde Canvio Basics, dostępne w kilku wersjach obszerności, nadzwyczajnie się nadają do przechowywania danych, muzyki, filmów i fotografii. Urządzenia te są zasilane poprzez port USB i można z nich korzystać po podłączeniu do komputera jednego kabla USB.

ergonomiczny towarzyszDysk Canvio Basics jest ukierunkowany na profil i tradycyjne wzornictwo. Smukła, mała obudowa i spłaszczona góra sprawiają, iż Canvio Basics jest prawdziwie mobilnym dyskiem twardym łatwo jest go zabrać i schować w kieszeni lub torbie.

prędki transferTe mobilne dyski twarde, zasilane przy użyciu technologii USB 3.0, są widocznie szybsze niżeli urządzenia USB 2.0 (są jednak wciąż z tym standardem kompatybilne), co błyskawiczny transfer podczas porządkowania plików.

Łatwe podłączanie plug and playProsta obsługa przy użyciu technologii plug and play. Dyski te są gotowe do użycia z systemem Microsoft Windows nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Obsługują instynktowne przeciąganie plików z komputera i na odwrót.

Twoje informacje w dobrych rękachMając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i niezrównane standardy jakości, firma Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie plików dokądkolwiek się udasz.Model: Canvio BasicsPozostałe właściwości: System plików: NTFS (MS Windows).

Wymaga przeformatowania w sytuacji systemu Mac OS...