Dysk Toshiba Canvio Basics 1TB, 2_142558 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Dysk Toshiba Canvio Basics 1TB, 2_142558 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 187.76 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
TOSHIBA CANVIO BASICS 1TB USB3.0 2,5'' HDTB410EK3AA
187.76
Neonet.pl
Canvio Basics HDTB410EK3AA Dysk zewnętrzny TOSHIBA
189.00
MediaMarkt.pl
Toshiba Canvio Basics 1TB USB 3.0
199.00
OleOle!
Toshiba Canvio Basics 1TB USB 3.0
199.00
RTV EURO AGD
HDD Toshiba Canvio Basics 1TB HDTB410EK3AA- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
200.20
Sferis.pl

Parametry

Producent:TOSHIBA
Kategoria:Dyski przenośne
Pojemność (TB) 1 TB
Interfejs pamięci 3.0
Rodzaj HDD

Opis

mobilny dysk twardy Canvio Basics Superszybka pamięć masowa w prostym wydaniuZewnętrzny dysk twardy Canvio Basics posiada do 3 TB informacji i pozwala na ekspresowy transfer plików za pośrednictwem interfejsu SuperSpeed USB 3.0.

Jest on przypasowany do używania w systemie Microsoft Windows i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, więc doprawdy nie da się łatwiej zacząć zapisywać ulubione pliki. Jego nieprzemijalne wzornictwo i matowe wykończenie zawsze wyglądają dobrze zarówno na biurku, jak i w podróży.

Co więcej, dzięki kompatybilności ze standardem USB 2.0 ten dysk twardy można podłączać do starszych maszyn. Miejsce na wszystkie Twoje plikiPamięć masowa o pokaźnej objętości w nieznacznej, poręcznej obudowie o matowym wykończeniu.

Dyski twarde Canvio Basics, dostępne w kilku wersjach obszerności, nadzwyczajnie się nadają do przechowywania danych, muzyki, filmów i fotografii. Urządzenia te są zasilane poprzez port USB i można z nich korzystać po podłączeniu do komputera jednego kabla USB.

ergonomiczny towarzyszDysk Canvio Basics jest ukierunkowany na profil i tradycyjne wzornictwo. Smukła, mała obudowa i spłaszczona góra sprawiają, iż Canvio Basics jest prawdziwie mobilnym dyskiem twardym łatwo jest go zabrać i schować w kieszeni lub torbie.

prędki transferTe mobilne dyski twarde, zasilane przy użyciu technologii USB 3.0, są widocznie szybsze niżeli urządzenia USB 2.0 (są jednak wciąż z tym standardem kompatybilne), co błyskawiczny transfer podczas porządkowania plików.

Łatwe podłączanie plug and playProsta obsługa przy użyciu technologii plug and play. Dyski te są gotowe do użycia z systemem Microsoft Windows nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Obsługują instynktowne przeciąganie plików z komputera i na odwrót.

Twoje informacje w dobrych rękachMając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i niezrównane standardy jakości, firma Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie plików dokądkolwiek się udasz.Model: Canvio BasicsPozostałe właściwości: System plików: NTFS (MS Windows).

Wymaga przeformatowania w sytuacji systemu Mac OS...