Dysk zewnętrzny SSD SE760 2TB USB3.2-A/C tytanowy (4710273773629) promocja 2024

Cena688.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Adata
Kategoria:Dyski przenośne
Pojemność (TB) 2 TB
Rodzaj SSD

Opis

Dysk zewnętrzny SSD SE760

Zewnętrzny dysk SSD SE760 to połączenie szykownej estetyki i zawrotnych szybkości. Dodatkowo dysk SSD ma prostą, opływową konstrukcję, na którą składa się wytrzymała metalowa obudowa i gładka powierzchnia o szczotkowanym wykończeniu. Dzięki interfejsowi USB 3.2 Gen 2 dysk SE760 zapewnia szybkość odczytu sięgającą 1000 MB/s.

prędkie działanie
Dzięki interfejsowi USB 3.2 Gen 2 dysk SE760 zapewnia prędkość odczytu sięgającą 1000 MB/s, czyli do 12,5 razy* obszerniejszą w porównaniu z zewnętrznymi dyskami twardymi. Przesłanie filmu 4K o rozmiarze 10 GB trwa zaledwie 10 sekund. To się nazywa szybkość.
* Ten wynik został osiągnięty w warunkach laboratoryjnych przy użyciu komputera obsługującego interfejs USB 3.2 Gen 2 z zainstalowanym sterownikiem UASP. Faktyczna produktywność zależy od konfiguracji urządzenia-hosta i oprogramowania.

USB-C - za każdym razem właściwe rozwiązanie
Dysk SE760 jest wyposażony w dwustronne złącze USB-C (typu C). Nie ma irytującej górnej ani dolnej strony, jak starsze złącza USB. Zero zgadywania. Podłączysz go za pierwszym razem. Za każdym razem.

Udostępnianie i korzystanie z różnorodnych sprzętów
Obsługa Plug and Play w sytuacji systemu Windows, Mac OS i Android oznacza możliwość nieograniczonego przenoszenia zawartości między urządzeniami. Dysk SE760 proponuje proste połączenie i wygodę użytkowania złącza USB-C równocześnie w sytuacji zastosowań związanych z pracą, jak i rozrywką.
* Należy sprawdzić, czy urządzenie-host obsługuje funkcję OTG (ang. On-The-Go). Po podłączeniu dysku SE760 do niektórych systemów operacyjnych może być wymagane jego ponowne sformatowanie.
** Obsługiwane urządzenia: Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej.

wykorzystywanie z konsolą do gier
Po podłączeniu dysku SE760 do konsoli do gier można używać go jako zapasowego dysku na gry, w które użytkownik obecnie nie gra. W sytuacji starszych konsoli do gier dysk SE760 umożliwia powiększenie szybkości ładowania gier w celu zapewnienia bardziej płynnego działania.
* Faktyczny czas ładowania zależy od gry. Działanie z konsolą do gier może wymagać ponownego sformatowania zewnętrznego dysku SSD.
** Obsługa zewnętrznych urządzeń pamięci zależy od konsoli do gier. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

atrakcyjne wykonanie

Dysk SE760 ma piękną metalową obudowę, a także dyskretne szczotkowane wykończenie, które nadaje mu wyjątkowy wygląd i charakter.

Mniejszy, cichszy i bardziej bezusterkowy
Ze względu na brak komponentów mechanicznych dyski SSD są mniejsze i bardziej wytrzymałe niż dyski twarde. Znamionuje je pokaźniejsza oporność na wstrząsy i wibracje, dzięki czemu zapewniają udoskonaloną ochronę informacji. Ponadto dyski SSD pracują naprawdę cicho.EAN: 4710273773629
Gwarancja: 36 miesięcy
Kod dostawcy: ASE760-2TU32G2-CTI
Model: SE760
typ napędu: Zewnętrzny
pojemność dysku: 2 TB
prędkość odczytu: 1000 MB/s
Wysokość: 14 mm
Szerokość: 44 mm
Głębokość: 122.2 mm
Waga: 95 g