Seagate FireCuda Gaming HDD 2TB, STKL2000400 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Seagate FireCuda Gaming HDD 2TB, STKL2000400 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 349.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Seagate FireCuda Gaming HDD 2TB
349.00
OleOle!
Seagate FireCuda Gaming HDD 2TB
349.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Seagate
Kategoria:Dyski przenośne
Pojemność (TB) 2 TB
Rodzaj HDD

Opis

Dysk FireCuda Gaming 2TB 2,5E STKL2000400 Pojemny i wygodny dysk HDD Ten model dysku to typowy dysk twardy HDD, który jest oparte na konstrukcji talerzowej. To sprawdzone i popularne rozwiązanie, które łączy w sobie wysoką objętość i atrakcyjną cenę.

Dyski HDD sprawdzają się rewelacyjnie w roli magazynu danych i pojemnego archiwum, ale też w rutynowym stosowaniu. Dysk tego rodzaju będzie korzystnym wyborem zarówno dla użytkowników jednostkowych, jak ponadto do zastosowań firmowych.

Najszybsze złącze USB - 3.2 prędkie działanie dysku, błyskawiczne kopiowanie informacji i bezproblemową pracę zapewni interfejs USB 3.2, który jest wstecznie kompatybilny z pozostałymi standardami USB. Dysk zewnętrzny z interfejsem USB 3.2 będzie nadzwyczajnym wyborem do większości zastosowań.

Daj się wciągnąć w wir akcji Dysk twardy FireCuda Gaming to jasny wybór. Ten gamingowy dysk twardy o objętości do 5 TB charakteryzuje się oryginalnym, nowoczesnym wzornictwem i może przechowywać wszystkie tytuły, stanowiąc dopełnienie Twojej stacji bojowej.

Konfigurowalne podświetlenie RGB LED gwarantuje wspaniałą atmosferę w trakcie sesji gier. Gra w nowym świetle Dyski gamingowe FireCuda tworzą optymalny klimat do gry, oferując konfigurowalne podświetlenie RGB LED oraz nowe, oryginalne wzornictwo.

Jedna stacja bojowa dopasowana do indywidualnego stylu Pełna gama konfigurowalnych kolorów RGB i wzorów podświetlenia dostępna na wyciągnięcie ręk. Oprogramowania Seagate Toolkit pomoże zsynchronizować wszystkie stosowane produkty FireCuda z podświetleniem RGB.

dodatkowo FireCuda Gaming Hub i FireCuda Gaming Hard Drive współpracują z Razer Chroma RGB, umożliwiając synchronizację wszystkich stosowanych maszyn peryferyjnych z obsługą Chroma i pełne użycie możliwości gier.

Zgodnie z Twoimi preferencjami Gamingowa stacja dokująca FireCuda Gaming Dock dodaje klasy Twojej stacji bojowej i może być użyta w ustawieniu pionowym albo poziomym. Załaduj więcej gier FireCuda Gaming Hard Drive oferuje do 5 TB obszerności, zaś FireCuda Gaming Hub - do 16 TB, dostarczając miejsce na bibliotekę gier, aplikacji i multimediów bez obawy o ograniczenia.

Ruszaj do gry! Zasilanie z magistrali USB 3.2 oraz lekka kompozycja dysku Gaming Hard Drive zezwalają na korzystanie z funkcji plug and play, co oznacza, że możesz zabrać dysk ze sobą do znajomego. Naładowany i gotowy Podwójne przednie porty USB-C i USB-A w urządzeniu Gaming Hub podłączanie i zasilanie maszyn peryferyjnych.

Zapewniamy Ci wsparcie Kiedy zdarzy się to, co nieoczekiwane np. Uszkodzenia spowodowane poprzez wodę albo katastrofy naturalne usługi Rescue pomogą Ci ochronić swoje informacje przed utratą i kosztami ich odzyskania, zapewniając bezpieczeństwo używania.