Seagate Zewnętrzny dysk twardy usb 3.0 basic 1tb promocja 2022

Cena449.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:Seagate
Kategoria:Dyski przenośne
Pojemność (TB) 1 TB
Interfejs pamięci 3.0
Rodzaj HDD

Opis

ukazujemy prostą, mobilną pamięć masową, wykonaną z myślą o Twoim cyfrowym świecie. Przenośny dysk twardy Basic Portable o objętości 1 TB (STJL1000400) Łatwość przechowywania i przenoszenia plików Dysk Seagate Basic gwarantuje proste tworzenie kopii zapasowych przy pomocy funkcji przeciągania i upuszczania plików w lekkiej, kompaktowej konstrukcji.

Efekt? Dostarcza Twojemu komputerowi do 5 TB uzupełniającej pamięci masowej w przenośnym dysku twardym, który doskonale sprawdza się w podróży. Zapewnij swojemu komputerowi dopełniającą przestrzeń dzięki przenośnemu dyskowi twardemu Niezależnie od tego, czy chcesz zwolnić miejsce na dysku twardym komputera z systemem Windows, czy stworzyć kopię zapasową plików, dysk Seagate Basic powoduje, że jest to wyjątkowo proste – starczy przeciągnąć i upuścić pliki!

Dzięki choćby 5 TB obszerności dysk oferuje niemało miejsca na rosnącą kolekcję plików. Zabierz ze sobą swój dysk do tworzenia kopii zapasowych w dowolne miejsce Lekki, kompaktowy i kompletnie mobilny dysk Seagate Basic został zaprojektowany w taki sposób, żeby umożliwić Ci przenoszenie ogromnych ilości plików w dowolne miejsce.

wystarczy włożyć go do torby, a kiedy dotrzesz na miejsce, podłączyć do komputera za pomocą załączonego kabla USB 3.0. Bez konieczności instalacji oprogramowania. Bez problemu. Jeśli chcesz stworzyć kopię zapasową plików na komputerze z systemem Windows, dysk Seagate Basic jest dokładnie tym, czego Ci potrzeba.

Nie musisz martwić się o instalację oprogramowania lub innych składników – dysk jest gotowy do użytku zaraz po wyjęciu z pudełka. Żeby korzystać z dysku w zestawieniu z komputerem Mac, starczy go ponownie sformatować.

Zawartość zestawu: Seagate Basic przewód USB 3.0 20 cm Instrukcja prędkiej instalacji