Seagate Zewnętrzny dysk twardy usb 3.0 basic 1tb promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Seagate Zewnętrzny dysk twardy usb 3.0 basic 1tb oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 236.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Seagate Basic Portable 1TB STJL1000400 USB 3.0 Szary
236.00
OleOle!
Seagate Dysk Basic 1TB 2,5 STJL1000400 Grey
237.00
Zadowolenie.pl
Seagate Basic Portable 1TB STJL1000400 USB 3.0 Szary
239.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Seagate
Kategoria:Dyski przenośne
Pojemność (TB) 1 TB
Interfejs pamięci 3.0
Rodzaj HDD

Opis

ukazujemy prostą, mobilną pamięć masową, wykonaną z myślą o Twoim cyfrowym świecie. Przenośny dysk twardy Basic Portable o objętości 1 TB (STJL1000400) Łatwość przechowywania i przenoszenia plików Dysk Seagate Basic gwarantuje proste tworzenie kopii zapasowych przy pomocy funkcji przeciągania i upuszczania plików w lekkiej, kompaktowej konstrukcji.

Efekt? Dostarcza Twojemu komputerowi do 5 TB uzupełniającej pamięci masowej w przenośnym dysku twardym, który doskonale sprawdza się w podróży. Zapewnij swojemu komputerowi dopełniającą przestrzeń dzięki przenośnemu dyskowi twardemu Niezależnie od tego, czy chcesz zwolnić miejsce na dysku twardym komputera z systemem Windows, czy stworzyć kopię zapasową plików, dysk Seagate Basic powoduje, że jest to wyjątkowo proste – starczy przeciągnąć i upuścić pliki!

Dzięki choćby 5 TB obszerności dysk oferuje niemało miejsca na rosnącą kolekcję plików. Zabierz ze sobą swój dysk do tworzenia kopii zapasowych w dowolne miejsce Lekki, kompaktowy i kompletnie mobilny dysk Seagate Basic został zaprojektowany w taki sposób, żeby umożliwić Ci przenoszenie ogromnych ilości plików w dowolne miejsce.

wystarczy włożyć go do torby, a kiedy dotrzesz na miejsce, podłączyć do komputera za pomocą załączonego kabla USB 3.0. Bez konieczności instalacji oprogramowania. Bez problemu. Jeśli chcesz stworzyć kopię zapasową plików na komputerze z systemem Windows, dysk Seagate Basic jest dokładnie tym, czego Ci potrzeba.

Nie musisz martwić się o instalację oprogramowania lub innych składników – dysk jest gotowy do użytku zaraz po wyjęciu z pudełka. Żeby korzystać z dysku w zestawieniu z komputerem Mac, starczy go ponownie sformatować.

Zawartość zestawu: Seagate Basic przewód USB 3.0 20 cm Instrukcja prędkiej instalacji