Kingston Dysk ssd a400 480gb sa400s37/480g (0740617263442) promocja 2021

Cena239.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:KINGSTON
Kategoria:Dyski twarde do laptopów
Interfejs SATA III
Rodzaj SSD

Opis

Dysk SSD A400 Kingston 480GB

Dysk SSD A400 firmy Kingston radykalnie wznosi sprawność starszych systemów, proponując szybkości uruchamiania, ładowania i transferu informacji zauważalnie wyższe od prędkości udostępnianych poprzez mechaniczne dyski twarde. Dzięki zaimplementowaniu kontrolera najnowszej generacji prędkości odczytu i zapisu osiągają trafnie 500MB/s i 450MB/s, co oznacza, że ten dysk SSD jest dziesięciokrotnie szybszy od klasycznego dysku twardego wyraźnie usprawnia wielozadaniowość i przyspiesza działanie całego systemu. Dysk A400, który jest bardziej bezusterkowy i trwalszy od konwencjonalnych dysków talerzowych.

  • prędkie uruchamianie, ładowanie i transfer danych
  • Bardziej niezawodny i trwalszy od dysku twardego
  • gwarantuje dość miejsca na aplikacje lub pozwala zastąpić dysk twardy

Alternatywa dla dysku twardego

Dyski SSD to następny etap ewolucji pamięci masowej do komputerów. Są szybsze, cichsze i produkują mniej ciepła tradycyjne dyski twarde. Dzięki brakowi ruchomych części dyski SSD są także trwalsze i bardziej niezawodne aniżeli dyski twarde.


Do komputerów stacjonarnych i notebooków

Dzięki dyskom SSD firmy Kingston Technology komputer szybciej reaguje, a więc szybciej się uruchamia, skraca się czas ładowania aplikacji, komputer szybciej się wyłącza. Te dyski są dostępne w pakietach do rozbudowy zawierających oprogramowanie do prędkiego klonowania plików i systemu operacyjnego.


Tchnij nowe życie w starsze komputery

Dyski SSD nie tylko rozszerzają efektywność, lecz także „odmładzają" starsze komputery. Wybierając dysk SSD możesz uniknąć kosztów zakupu nowego komputera odmładzając ten, który już masz.