Dywan Funky Geb 133 x 180 cm szary (5901760034401) promocja 2020

Cena188.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Castorama

Parametry

Producent:Black Red White
Kategoria:Dywany
Kolor szary

Opis

Dywan Teenager – postępowy dywan dla nastolatków Twoje dziecko poprosiło Cię o metamorfozę pokoju, ale nie masz pomysłu na dodatki? Zacznij od podłogi! Młodzieżowy dywan Teenager zapewni wnętrzu lubiane wykończenie i zachowa estetyczny wygląd pomimo intensywnego wykorzystywania.

Polski marka zadbał o to, aby dywan nie sprawiał trudności w czyszczeniu. Krótkie runo 9 mm prosto wypierzesz ręcznie – nie musisz korzystać z pralni czy kupować drogiego odkurzacza. Dzięki zaimplementowaniu przędzy polipropylenowej Heat Set Frise dywan gwarantuje wytrzymałość na wysokim poziomie.

dobrze znosi wilgoć, runo nie wyciera się, a kolory nie tracą intensywności. Materiał nie elektryzuje się, co pozwala uniknąć nieprzyjemnego efektu „iskrzenia" podłogi. Ze względu na cechy antyelektrostatyczne i niedługie włókna dywan Teenager stanie na wysokości zadania także u nastolatków posiadających problem z alergią wziewną.

Melanżowa kolorystyka w odcieniach szarości genialnie nadaje się do wnętrz utrzymanych w chłodnej tonacji. Kolorowe pasy (błękitny, żółty i różowy) kreślą geometryczny wzór, który wniesie dynamizm do młodzieżowej aranżacji.

Dzięki stosownemu rozmiarowi (133x180 cm) dywan Teenager zmieści się jednocześnie na środku pokoju, jak i tuż przy łóżku dziecka.